Nazwa: Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
Telefon 502 080 063
Adres Smolna 30
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-375
Adres domeny: http://www.redtiger.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w sztukach walki, może zapisać się na kurs Muay Thai w Warszawie. Szczegółowy zakres oferty znajduje się na stronie internetowej redtiger.com.pl. Kurs odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która od lat prowadzi zajęcia dla zainteresowanych. Wiedza i doświadczenie przekazywane są tu z ojca na syna. Wielu podopiecznych odniosło spektakularne sukcesy w tej dyscyplinie sportu, a niektórzy wrócili, aby przekazywać swoją wiedzę innym osobom.

 

Zapisy na kurs odbywają się drogą mailową lub telefonicznie. Na stronie internetowej dostępne są wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą podjąć decyzję o uczestnictwie w kursie. Należy zaznaczyć, że decyzja powinna być przemyślana, ponieważ uczestniczenie w zajęciach wymaga systematyczności. Bez tego szybko można stracić zapał do ćwiczeń. Zajęcia oferują z pewnością solidną dawkę zmęczenia i satysfakcji, a spotkane tam osoby o podobnych zainteresowaniach z czasem stają się jak rodzina.

 

Muay Thai, czyli inaczej boks tajski, to tradycyjne sztuki walki, które pochodzą z Tajlandii. Charakteryzują się mocnymi, precyzyjnymi ciosami w przeciwnika. W tym sporcie liczy się precyzja, opanowana technika, dzięki którym walka będzie skuteczna. W Muay Thai ciosy zadawane są przede wszystkim łokciem, pięścią kolanem i nogą. Ważny jest sposób poruszania się po macie – jest to sport ringowy oraz odpowiednie trzymanie gardy.

 

Wbrew pozorom sport ten nie dotyczy tylko mężczyzn. Jest również bezpieczny dla kobiet, które chętnie i coraz częściej z niego korzystają. Jest doskonałym uzupełnieniem umiejętności samoobrony. Znajomość techniki zadawania ciosów zwiększa bezpieczeństwo kobiet oraz daje im większe szanse w starciu z potencjalnym napastnikiem. Nauka Muay Thai rozwija wiele umiejętności, poprawia koncentrację, daje więcej pewności siebie, siły i wiary we własne możliwości.

 

Oprócz kursu Muay Thai dostępne są też inne sporty walki, a także nauka samoobrony dla kobiet. Warto zatem wejść na stronę internetową i znaleźć kurs odpowiedni dla siebie. Ceny są atrakcyjne, a dodatkowo można skorzystać z promocji.

 

Opinie o Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy