Nazwa: PolskiDrwal.pl Jarosław Chudziak
Telefon 61 64 29 515
Adres Węglowa 1
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-122
Adres domeny: https://polskidrwal.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Chcąc zakupić sprzęt amatorski dostosowany do opieki nad ogrodem i trawnikiem, warto poszukać urządzeń dobrej jakości, które posłużą przez wiele sezonów i będą miały wszelkie niezbędne funkcje, pozwalające na komfortową pracę. Takie narzędzia można nabyć w sklepie Polski Drwal, który może zaoferować sprzęt wysokiej jakości, niezawodny i o długiej żywotności.

Z pewnością w opiece nad posesją sprawdzą się nie tylko kosiarki, które w firmie dostępne są w wersji spalinowej, elektrycznej i akumulatorowej, ale także podkaszarki lub kosy, a jeśli są na niej również drzewa, to przyda się też odpowiednia pilarka. Przedsiębiorstwo to stara się, aby w jego ofercie znajdowały się produkty pochodzące od renomowanych marek, dlatego do nabycia są wspomniane wyżej narzędzia od takich producentów jak Stihl, Husqvarna, Makita, Stiga, Oregon czy Kawasaki.

Asortyment obejmuje także rozmaite akcesoria do kosiarek, w tym noże do dowolnej kosiarki elektrycznej, spalinowej i akumulatorowej. Ponieważ jest to najciężej pracujący podzespół, ulega on w pierwszej kolejności zużyciu, mimo że wykonany jest z odpornych na ścieranie materiałów. Dlatego przedsiębiorstwo to może zaoferować noże do wszystkich kosiarek dostępnych na rynku marek, wśród który są nie tylko wspomniane wyżej, ale także na przykład Viking, Craftsman, Alko, Agrimotor i wiele innych. Wystarczy znać takie parametry jak rozmiar otworu centralnego, a także długość noża, aby można było dopasować odpowiedni produkt do swojej kosiarki. W ofercie sklepu są także uniwersalne noże do kosiarek spalinowych, które będą współpracowały z dowolną maszyną ogrodową.

Jeśli klient będzie miał problemy z wyborem odpowiedniego noża do swojego sprzętu, personel sklepu chętnie pomoże i idealnie dopasuje część do konkretnego modelu kosiarki. Warto pamiętać, że jeśli na nożu znajdują się ubytki i drobne uszkodzenia, powinien on zostać wymieniony na nowy, gdyż nie będzie już działał poprawnie. Ostrze należy wymienić na nowe także w przypadkach, kiedy zauważy się zmianę kształtu czy wygięcie. Powodują one nieodpowiednie wyważenie urządzenia i dalsze użytkowanie może spowodować poważne uszkodzenie całej maszyny oraz wymianę trzonu, na którym nóż jest osadzony. Akurat na tym elemencie nie warto oszczędzać. Nie jest to drogi podzespół i warto go nawet mieć w zapasie.

Data dodania: 28-12-2021
Autor: Kinga Czerwińska
Źródło:
https://polskidrwal.pl/86-noze-do-kosiarek


Opinie o PolskiDrwal.pl Jarosław Chudziak


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy