Nazwa: Polpack Sp. z o. o.
Telefon (56) 655 92 35
Adres Polna 129
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100
Adres domeny: https://www.polpack.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zapewniająca oczekiwaną efektywność linia produkcyjna to ciąg maszyn i technologii, opracowany z uwzględnieniem potrzeb logistycznych poszczególnych stanowisk oraz z zachowaniem zasad BHP. Aby zapewnić jej bezproblemową pracę, konieczne jest zastosowanie odpowiedniego systemu napędowego. Silnik o właściwej mocy można z powodzeniem nazwać sercem całego procesu wytwórczego. Postęp technologiczny sprawił, że dziś ów główny element nie jest już wielkogabarytową maszyną, zajmującą mnóstwo miejsca. Obecnie nowoczesny serwomotor to niewielkie, kompaktowe urządzenie, mogące dostarczać energię potrzebną do szybkiego rozruchu oraz działania całej linii, nawet przy znacznym zapotrzebowaniu.

Przy masowej produkcji warto zaopatrywać się w silniki tylko od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu przedsiębiorca ma pewność, że codzienna praca nie będzie co chwilę wstrzymywana z uwagi na konieczność naprawy lub wymianę części. Obie te sytuacje są bardzo niekorzystne, gdyż generują znaczne straty finansowe. Wybierając firmę dostarczającą serwomotory, warto się upewnić, że w jej ofercie znajduje się towar certyfikowany. To dodatkowa gwarancja dla właściciela biznesu, że podjęta przez niego inwestycja jest dobrze przemyślana.

Dostawcą, który od lat zajmuje się dystrybucją nowoczesnych elementów techniki napędowej, jest Polpack Sp. z o. o. Jego pracownicy starają się odpowiedzieć na dostrzeżone potrzeby rynkowe, proponując asortyment wysokiej klasy, przydatny w każdego rodzaju linii produkcji, bez względu na zakres działalności samego przedsiębiorstwa. Kadra oferuje również wsparcie techniczne przy pierwszym uruchomieniu silnika. Jest w stanie także przeprowadzić okresową diagnostykę i serwis urządzeń.

Opinie o Polpack Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy