Nazwa: Podłogi Premium
Telefon 601057440
Adres Wielka 18
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-774
Adres domeny: https://podlogi-premium.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Ogrzewanie podłogowe to system spotykany w wielu nowoczesnych domach jednorodzinnych. Ciepło rozchodzące się w taki sposób zapewnia komfort termiczny lokatorom i chroni przed wyziębianiem pomieszczeń. Przed montażem tego typu urządzeń należy jednak zadbać o wybór odpowiednich podłóg, które będą odporne na działania wysokich temperatur. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem okazuje się naturalne drewno. Deski produkowane z tego materiału są dostępne na stronie podlogi-premium.pl, którą prowadzi zaufany sklep internetowy.

Wszystkie deski do ogrzewania podłogowego, jakie proponuje, odznaczają się nienaganną jakością oraz widocznym rysunkiem słojów, który sprawia, że prezentują się bardzo estetycznie. Interesują się nimi miłośnicy naturalnych rozwiązań. Panele dostępne w firmie to ekologiczne wyroby wolne od sztucznych substancji, które wyglądają dobrze w każdym pomieszczeniu. Współgrają zarówno z wnętrzami urządzonymi w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, dlatego są tak chętnie wybierane.

Posiadacze ogrzewania podłogowego powinni nabywać drewno sezonowane, odznaczające się niskim oporem cieplnym. Specjaliści sugerują rezygnację z desek litych i zastąpienie ich deskami warstwowymi. Cechują się one dużą stabilnością i niepodatnością na naprężenia czy odkształcenia. Mają dodatkową warstwę znajdującą się na spodzie i odznaczają się odpornością na zniszczenia, nawet w przypadku częstego użytkowania. Odpowiednia pielęgnacja oraz konserwacja uchronią takie podłogi przed pojawianiem się defektów.

Firma oferuje deski z naturalnego drewna tworzone z jesionu, dębu, klonu, buku oraz gatunków egzotycznych, takich jak doussie, jatoba, teak oraz merbau, które pięknie się starzeją i są bardziej wytrzymałe w porównaniu do ich odpowiedników z tworzyw sztucznych. Nie są one narażone na rozchylanie się i powstawanie szczelin, dlatego wyglądają estetycznie i są praktyczną ozdobą wielu pomieszczeń. Cechują się niewielkim współczynnikiem kurczenia i występują w różnych odcieniach kolorystycznych.

Opinie o Podłogi Premium


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy