Nazwa: PK Met Paweł Kasprowicz
Telefon 52 381 06 60
Adres Zabytkowa 42
Miejscowość Białe Błota
Kod pocztowy 86-005
Adres domeny: https://www.pkmet.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Podstawą branży budowlanej jest stosowanie bezpiecznych, przetestowanych i solidnych rozwiązań. Innymi słowy, wszystkie inwestycje należy realizować przy użyciu sprawdzonych elementów i materiałów, odznaczających się nienaganną jakością. Wśród nich znajdują się kształtowniki stalowe, odporne na zniszczenia mechaniczne, które są dostępne w katalogu przedsiębiorstwa PK MET. Firma ta proponuje najlepsze produkty, powstałe z myślą o użytkownikach z dużymi wymaganiami. Zainteresowani wybierają spośród ceowników w kształcie litery C, które powstają w procesie walcowania i gięcia, kątowników, niezbędnych do tworzenia szkieletów i montowania stalowych blach oraz teowników o przekroju poprzecznym przypominającym kształt litery „T”. Niektórzy decydują się także na dwuteowniki, które można ze sobą łączyć lub giąć oraz zetowniki o zaostrzonych krawędziach.

Kształtowniki produkowane ze stali, ze względu na swoje właściwości, odnajdują się w branży budowlanej. Odznaczają się małą wagą, niepodatnością na zgniatanie oraz ponadprzeciętną wytrzymałością, dlatego są używane podczas wznoszenia budynków czy konstrukcji dachowych. Niektórzy wykorzystują je w formie rygli oraz części umieszczanych w otworach okiennych i drzwiowych. To praktyczne i niedrogie elementy nośne, przyspieszające wykonywanie prac.

Niejednokrotnie kształtowniki tego typu wspierają obudowy ścienne i są używane do produkcji blach trapezowych, nieocenionych w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych lub fabrykach. Ich zaletą jest małą grubość, która sprawia, że łączenie ze sobą poszczególnych części nie jest problematyczne. To świetny wybór w miejscach narażonych na duże obciążenia oraz wymagających solidnego podparcia.

Do najchętniej wybieranych zalicza się kształtowniki gięte na zimno, które są nieco tańsze od ich odpowiedników obrabianych na ciepło. To sztywne artykuły mogące mieć kontakt z wilgocią, które są niepodatne na działanie czynników atmosferycznych. Zainteresowani wybierają spośród modeli o różnych kształtach oraz grubościach, które odznaczają się wszechstronnym zastosowaniem. Są one nabywane przez wzgląd na łatwość łączenia, nieskomplikowany montaż, możliwość zredukowania wad mikrostruktury oraz konkurencyjne ceny. Można je wykorzystywać wraz z płytami kartonowo-gipsowymi, używanymi do wznoszenia podwieszanych sufitów czy ścianek działowych.

Opinie o PK Met Paweł Kasprowicz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy