Nazwa: Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski
Telefon 22 308-55-00
Adres Aleja Solidarności 119/125
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-897
Adres domeny: https://adwokat-rodzinny.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Silne emocje i olbrzymi stres bardzo często towarzyszą rozpadowi małżeństwa. Skomplikowane zasady procedury cywilnej sprawiają, że warto skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii prawnej. W wyniku rozwodu dochodzi do sądowego rozstrzygnięcia bardzo ważnych spraw np. opieka nad małoletnim dzieckiem oraz płacenie alimentów przez któregoś z rodziców. W trakcie procesu rozstrzygane są wyjątkowo trudne kwestie, które wpływają na życie każdej ze stron postępowania.

Kancelaria adwokacka Piotra Chmielewskiego funkcjonuje na terenie Warszawy od 2015 roku. Wieloletnie doświadczenie adwokata pozwoliło mu nabyć niezbędne umiejętności do prowadzenia bardzo delikatnych i skomplikowanych spraw z zakresu prawa rodzinnego. Dzięki temu możliwe jest wdrożenie niezbędnych działań, które dadzą klientowi wymierne korzyści np. w postaci uzyskania nieruchomości w wyniku podziału majątku małżonków.

Zakres świadczonych usług

Kancelaria pomagająca w rozwodach w Warszawie świadczy kompleksowe usługi z zakresu postępowań sądowych. Obejmują one kilka etapów, którymi są m.in.:

  • konsultacja prawna, która obejmuje szczegółowe zapoznanie się ze sprawą przez adwokata. Na tym etapie możliwe jest zaproponowanie przyjęcia odpowiedniej strategii podczas postępowania. Prawnik dokonuje wyjaśnień powstających u klienta wątpliwości np. w zakresie przebiegu procesu,
  • mediacje pomiędzy małżonkami. Klient jest informowany o swoich prawach i perspektywach na jak najlepsze dla niego rozstrzygnięcie sprawy. Kancelaria oferuje fachowe porady prawne, ponieważ sprawnie przeprowadzona mediacja jest w stanie skrócić czas postępowania oraz przynieść korzyści materialne dla klienta np. poprzez wynegocjowanie korzystnego podziału majątku,
  • przygotowanie do rozprawy sądowej jest czasem potrzebnym na zbieranie niezbędnych dowodów i dokumentów, które zostaną wykorzystane podczas procesu. Prawnik zachowuje pełną poufność powierzonych mu informacji. Zaufanie do adwokata zwiększa szanse na zakończenie postępowania sądowego w sposób pomyślny dla klienta.
Data dodania: 27-01-2020
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://adwokat-rodzinny.com/rozwody/


Opinie o Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy