Nazwa: Pianfol Sp. z o. o.
Telefon +48 17 250 62 60
Adres Czermin 306
Miejscowość Czermin
Kod pocztowy 39-304
Adres domeny: http://pianfol.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jesteś przedsiębiorcą z branży logistycznej lub produkcyjnej i handlowej zainteresowanym zabezpieczeniem swoich produktów przed uszkodzeniami podczas magazynowania i transportu? Sposobem na usprawnienie Twoich procesów i istotną redukcję kosztów jest skorzystanie z wyrobów do pakowani produktów z pianki polietylenowej. Produkowane z niej wypełnienia, profile i kształtki lokowane są w skrzyniach i kartonach, chroniąc produkty przed wstrząsami, zarysowaniami, a także czynnikami zewnętrznymi związanymi z naciskiem, wilgocią i temperatura.

Wysokiej klasy produkt oferuje Pianfol. Najwyższą jakość usług i indywidualne podejście do parametrów zamówienie firma osiąga dzięki nowoczesnej bazie technologicznej i wykwalifikowanemu personelowi. Innowacyjny park maszynowy z najnowszą infrastrukturą informatyczną umożliwia wykonywanie zleceń obejmujących cięcie pianek CNC, sztancowanie, frezowanie, rozwarstwianie i cięcie konturowe.

W ich efekcie powstają formy o złożonym trójwymiarowym profilowaniu, kompatybilne w swym kształcie z produktami, które mają chronić. Taka baza technologiczna pozwala na indywidualne i elastyczne podejście do warunków zlecenia – firma przyjmuje zamówienie na bardzo zróżnicowane wolumeny oraz wprowadza modyfikacje techniczne przyjętych zamówień bez konieczności renegocjowana umów. Firma zgodnie ze swoją polityką dba o terminowość, konkurencyjne ceny i jakość wykonania.

Zadowoleni klienci odnotowują wzrost wydajności swoich działań. Produkty z pianki wytwarzane są z materiałów o cennych cechach fizycznych i ekologicznych. Do ich właściwości zalicza się wytrzymałość oraz odporność na wodę, czynniki chemiczne i pleśń. Nie są przewodnikami ciepła, dzięki czemu chronią przed czynnikami temperaturowymi i dobrze amortyzują wstrząsy. Są też lekkie, tanie oraz w pełni bezpieczne dla człowieka i środowiska. Dostępne są również pianki o właściwościach antystatycznych i niepalnych. Decyduje to ich coraz bardziej powszechnym stosowaniu przez firmy, dla których liczy się racjonalizacja kosztowa, procesowa i ekologia. 

Data dodania: 09-01-2019
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:Opinie o Pianfol Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy