Nazwa: P.H.U. "K&P"
Telefon 504 003 018
Adres Konwaliowa 20
Miejscowość Murowana Goślina
Kod pocztowy 62-095
Adres domeny: https://k-p.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Folia polietylenowa to uniwersalny materiał używany podczas produkcji opakowań chemicznych, spożywczych i przemysłowych. Jej atutem jest wytrzymałość oraz uniwersalność, dzięki czemu bywa wykorzystywana podczas pakowania automatycznego oraz ręcznego. Występuje w formie:

  • kapturów,
  • rękawów i półrękawów,
  • taśm,
  • worków.

Tak duża popularność folii polietylenowej wynika z jej niskiej ceny oraz licznych właściwości użytkowych. Skutecznie chroni towary przed pyłami, kurzem oraz wilgocią, czego nie można powiedzieć o opakowaniach papierowych.

Obecnie wyróżnia się kilka typów takiego surowca, a jednym z nich jest HDPE. Taka folia charakteryzuje się dużą gęstością oraz twardością, co wpływa na jej wytrzymałość mechaniczną. Innymi słowy, materiał ten trudno przebić czy rozedrzeć, dlatego można w nim przenosić ciężkie i ostro zakończone przedmioty. Produkt ten jest odporny chemicznie i ma wysoką temperaturę topnienia, wynoszącą ponad 100 stopni Celsjusza. Zazwyczaj występuje w wersji mlecznobiałej, choć niektórzy producenci barwią go na inne odcienie.

Opakowania tworzone z takiej folii są elastyczne i skutecznie chronią towary przed parą wodną. Sprawdzają się w  branży żywieniowej oraz w domu, ponieważ można mrozić w nich produkty spożywcze. Są nietoksyczne i całkowicie bezwonne, dzięki czemu nie wpływają na smak jedzenia. Ceniony producent opakowań z folii, z jakim można nawiązać współpracę, to K&P. Proponuje on wysokojakościowe artykuły w rozsądnych cenach i wielu wymiarach.

Jednym z nich jest folia LDPE, w którą pakuje się często wyroby cukiernicze, pieczywo, kosmetyki, zabawki i szereg innych produktów. Ze względu na niewielki koszt zakupu, może pozwolić sobie na nią każdy zainteresowany. Folia ta spotykana jest w zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych oraz w przedsiębiorstwach specjalizujących się w tworzeniu worków na śmieci. Znajduje zastosowanie również w branży farmaceutycznej oraz budowlanej.  Na jej powierzchni można nanosić dowolne grafiki, które stają się praktycznym nośnikiem reklamowym.

Data dodania: 20-10-2020
Autor: Błażej Mazurek
Źródło:
http://k-p.com.pl/


Opinie o P.H.U. "K&P"


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy