Nazwa: Photobox
Telefon 570 749 537
Adres Lubczykowa 11B
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-680
Adres domeny: http://photobox-poznan.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kiedy warto zdecydować się na wynajem fotobudki? Automaty do zdjęć doskonale sprawdzają się na eventach, które wymagają integracji gości. Pomagają w przełamywaniu barier i zachęcają do wspólnej zabawy. Chętnie korzystają z nich osoby w różnym wieku, dzięki czemu często zamawiane są na wesela, gdzie czas spędzają razem przedstawiciele kilku pokoleń. Na stronie internetowej photobox-poznan.pl znajduje się opis sprawdzonej oferty wynajmu fotobudek. Firma ta zapewnia nowoczesne automaty i wiele ciekawych udogodnień.

W ramach współpracy można liczyć między innymi na:

  • niezawodny sprzęt fotograficzny marki Canon, który zapewnia najlepszą jakość zdjęć,
  • profesjonalne oświetlenie,
  • rozbudowany zestaw gadżetów i rekwizytów,
  • wsparcie zaangażowanego animatora,
  • inspirujące gratisy i upominki,
  • możliwość spersonalizowania układów i wzorów fotografii,
  • drukowanie odbitek bez żadnych limitów.

Zrobione zdjęcia można również przesłać bezpośrednio na swój adres e-mail. Fotobudka w wielkopolskim udostępniana jest na różne okresy czasu. Najczęstszą opcją jest wynajem na trzy godziny. W pakiecie znajduje się montaż i demontaż fotobudki, opieka animatora oraz księga gości w gratisie. Sesje fotograficzne dostarczają wiele zabawy i śmiechu, a zarazem pozwalają na stworzenie pamiątek i albumów, które będą przywoływać przeżyte chwile. Pracownicy firmy punktualnie dostarczą automat we wskazane przez klienta miejsce. Sprzęt będzie szybko gotowy do realizacji sesji, wystarczy zaledwie pół godziny.

Z usług można skorzystać również w innych województwach, na przykład zachodnio-pomorskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, łódzkim i dolnośląskim. W celu ustalenia szczegółów wystarczy nawiązać kontakt. Fotobudki wynajmowane są na wesela, imprezy firmowe, festyny, wieczory panieńskie, osiemnastki i studniówki. Poza standardowymi pakietami istnieje możliwość elastycznego dopasowania rozwiązań. Wszystko po to, by każda impreza była wyjątkowa i zachwyciła zgromadzonych na niej gości. Jest to możliwe w bardzo rozsądnym budżecie.

Data dodania: 30-11-2020
Autor: Anastazja Szulc
Źródło:
http://photobox-poznan.pl/


Opinie o Photobox


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy