Nazwa: PANELE-SKLEP.PL
Telefon 578 550 240
Adres Łagiewnicka 52
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-417
Adres domeny: https://panele-sklep.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nie od dziś panele są jednym z najchętniej wybieranych materiałów podłogowych u osób remontujących mieszkania lub domy. Do ich atutów, poza atrakcyjną ceną, zalicza się szeroki wybór kolorów i wzorów oraz uniwersalny charakter. Znajdują zastosowanie w każdym stylu aranżacyjnym, a część z nich może być kładzione w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. Na rynku występują bowiem laminowane panele wodoodporne, o których można przeczytać więcej na witrynie panele-sklep.pl. Jej założycielem jest internetowy sklep sprzedający panele nienagannej jakości, o wysokiej klasie ścieralności, które rzadko noszą ślady użytkowania. To trwałe wyroby sprawdzające się w obiektach mieszkalnych oraz publicznych, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.  

Właściciele mniejszych nieruchomości wybierają chętnie modele w jaśniejszych odcieniach. Nie tylko rozjaśniają one pomieszczenia, ale też nie przytłaczają ich swoją obecnością. Alternatywą są panele ciemnobrązowe lub czarne, rekomendowane miłośnikom klasycznej elegancji, którzy z różnych względów chcą zrezygnować z drewnianych parkietów. Nabywcy paneli cenią sobie prosty montaż, niewymagający stosowania gwoździ, śrub i kleju ani wzywania fachowców. Jest to możliwe dzięki specjalnym wpustom, dającym szansę łączenia desek metodą zatrzaskową.

Przyszli użytkownicy paneli nie powinni kierować się wyłącznie wyglądem, ponieważ równie istotne są ich parametry, w tym odporność na ścieranie. Warto więc wiedzieć, że produkty te różnią się od siebie klasą wytrzymałościową, a najsolidniejsze sprawdzają się w biurowcach czy pozostałych obiektach, w których każdego dnia przebywa wiele osób. Zainteresowaniem cieszą się także wspomniane modele wodoodporne, powstałe z myślą o kuchniach oraz łazienkach. Niekiedy zastępują ceramiczne płytki, które są chłodniejsze i mniej komfortowe w użytkowaniu.

Wiele osób stawia na panele laminowane, które mogą imitować inne materiały, takie jak kamień lub drewno. Sprawdzają się one w pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour, klasycznym, boho, rustykalnym, angielskim, skandynawskim i nie tylko. Nie niszczą się na skutek upadku cięższych przedmiotów, nie odbarwiają się pod wpływem silnego promieniowania słonecznego i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Można kłaść pod nimi dodatkowe podkłady wygłuszające, których zadaniem jest tłumienie dźwięku kroków.

Opinie o PANELE-SKLEP.PL


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy