Nazwa: OSO24.PL Sylwia Rusin
Telefon 800 502 501
Adres Dąbrowskiego 742
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-451
Adres domeny: https://www.oso24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej wiele osób wykorzystuje samochody ciężarowe. Znajdują one zastosowanie w biznesach związanych z takimi dziedzinami jak między innymi:

  • handel
  • produkcja
  • transport

Niejednokrotnie przy pomocy takich maszyn przewozi się przedmioty przeznaczone do wytwarzania produktów, czy też przeznaczone na sprzedaż towary. Nie ulega wątpliwości, że bardzo istotnym zagadnieniem jest tutaj dbałość o stan techniczny pojazdów. Jednym z istotnych elementów konstrukcyjnych są w samochodach ciężarowych z pewnością opony. Przy eksploatacji pojazdów należy pamiętać o tym, że zawsze może dojść do niespodziewanej awarii. Trzeba być na to przygotowanym. W wielu przypadkach potrzebne może okazać się profesjonalne wsparcie serwisowe.

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem oso24.pl osoby zainteresowane mogą znaleźć ciekawe propozycje z branży usług wulkanizacyjnych. Przedsiębiorstwo prowadzące wskazaną witrynę znajduje się na terenie Poznania. Firma świadczy usługi na obszarze takich miast jak Szczecin, Warszawa, czy też Kraków. Zaangażowanie podmiotu do współpracy może być wygodnym i praktycznym rozwiązaniem również w sytuacjach, gdy potrzebny jest serwis ogumienia we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w serwisowaniu opon, samochodów ciężarowych, wind załadunkowych, hydrauliki siłowej, a także naczep samochodów ciężarowych. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy firmy może być doskonałym pomysłem dla tych, którzy zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej z wykorzystaniem pojazdów ciężarowych. Dodatkowo w ofercie podmiotu znaleźć można usługi z zakresu mobilnego spawania. Można tutaj liczyć na bardzo wysoką jakość obsługi klienta.

Data dodania: 17-03-2023
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://www.oso24.pl/mobilny-serwis-opon/


Opinie o OSO24.PL Sylwia Rusin


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy