Nazwa: OROME SC
Telefon +48 77 417 05 07
Adres Pułaskiego 17
Miejscowość Kluczbork
Kod pocztowy 46-200
Adres domeny: https://www.orome.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jak bezpiecznie podnosić ciężkie przedmioty? Warto wykorzystać do tego profesjonalne narzędzia. Przydatna jest na przykład wyciągarka budowlana, która jest w stanie udźwignąć załadunki ważące kilkaset kilogramów. W sklepach dostępne są różne modele tego produktu. Warto dobrać je do swoich potrzeb. Na stronie internetowej pod adresem orome.pl można zapoznać się z przykładowym katalogiem tego rodzaju produktów.

Wyciągarki przydają się w wielu różnych sytuacjach. Służą między innymi do przenoszenia:

  • bloczków betonowych, płyt gipsowo-kartonowych, cegieł i drewna konstrukcyjnego,
  • belek, paneli ściennych, słupów i innych prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych,
  • płytek ceramicznych, paneli podłogowych, kamienia dekoracyjnego,
  • stalowych rur i metalowych konstrukcji,
  • blatów, szafek, okien, drzwi, stołów i innego wyposażenia domów.

Ponadto dzięki wyciągarce można sprawnie przetransportować małe pojazdy i maszyny. Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na udźwig. Właściciele firm budowlanych chętnie wybierają na przykład linową wciągarkę elektryczną marki Camac. Jest w stanie unieść do 500 kilogramów załadunku, co sprawia, że znajduje uniwersalne zastosowanie na placu budowy. Prędkość wciągania wynosi 22 metry na minutę. Została przystosowana do podnoszenia i ustawienia szklanych fasad.

Ciekawym rozwiązaniem jest także miniaturowa wciągarka, którą można zamontować do rusztowania, otworu okiennego, drzwiowego lub na stropie. Jest lekka i prosta w obsłudze. Jej udźwig wynosi 200 kilogramów, a długość linki 30 metrów. Została wyprodukowana zgodnie z europejskimi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Wciągarki budowlane zazwyczaj składają się z silnika i mechanizmu wciągającego. Można zdecydować się na modele elektryczne lub ręczne. Te drugie przeznaczone są do unoszenia mniejszego załadunku. W przypadku elementów o dużej masie warto zastanowić się też nad wyciągarkami łańcuchowymi, które są w stanie unieść nawet do 6 ton. Można przemieścić nimi betonowe bloki oraz duże ilości cegieł i płyt gipsowo-kartonowych.

Sprzęty budowlane warto zamawiać u sprawdzonego dostawcy, który zapewnia gwarancję na produkty oraz pomoc przy ich wyborze. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na ich funkcje oraz zgodność z restrykcyjnymi standardami bezpieczeństwa wprowadzonymi przez Unię Europejską.

Data dodania: 31-05-2023
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://www.orome.pl/oferta/wciagarki-budowlane/


Opinie o OROME SC


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy