Nazwa: Opomarket.pl
Telefon 322049800
Adres Krakowska 162
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-393
Adres domeny: https://opomarket.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dobrej jakości opony to niezbędne wyposażenie każdego auta, zwłaszcza zimą. Zwiększają bezpieczeństwo jazdy, ułatwiają manewrowanie na drodze, a także mogą znacząco ograniczyć wydatki związane z renowacją pojazdu, którą należy przeprowadzić po rozmaitych stłuczkach, wynikających zarówno z nieostrożności, jak i z powodu panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

Zakup ogumienia na zimę kojarzy się wielu osobom z dość dużym problemem. Mnogość ofert na rynku oraz brak wiedzy sprawiają, że większość posiadaczy aut boi się zamawiać opony we własnym zakresie, prosząc o pomoc pracowników warsztatów samochodowych lub punktów wulkanizacyjnych. Choć skorzystanie z porady osób zorientowanych w temacie jest dobrze przemyślaną decyzją, nierzadko wiąże się z większymi kosztami, jakie trzeba ponieść za całą usługę wymiany osłon na koła. 

Aby nieco zaoszczędzić, warto spróbować kupić opony samodzielnie. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Wystarczy spisać numer wytłoczony na gumie i uruchomić internet. Na stronie opomarket.pl znajduje się intuicyjna wyszukiwarka, dzięki której nawet laik łatwo znajdzie potrzebny mu rozmiar ogumienia. Może wybrać też modele odpowiadające jego potrzebom, czyli letnie, zimowe lub też całoroczne. 

Najczęściej poszukiwanymi rodzajami są opony zimowe 14 cali. Ich popularność wynika przede wszystkim z faktu, że pasują do większości aut osobowych, zwłaszcza tych o małej bądź średniej pojemności silnika, których na polskich drogach jest naprawdę sporo. Wspomniany dostawca może zaproponować szeroki wybór osłon o takim rozstawie bieżnika w przystępnej cenie i z możliwością dostawy pod wskazany adres. 

Sieć przyda się też, aby zapoznać się z opiniami użytkowników na temat samych producentów opon. Kupując ogumienie, warto posiłkować się podpowiedziami osób, które sporo jeżdżą i mogą tym samym wskazać, które modele zużywają się szybciej, a które pozwalają na bezpieczne dotrwanie do końca danego sezonu. Takie sugestie można znaleźć chociażby na różnego rodzaju forach motoryzacyjnych lub na portalach sprzedażowych, jeśli umożliwiają one komentowanie poszczególnych aukcji. O pomoc warto zwrócić się do znajomych kierowców. Wielu użytkowników tras korzysta z produktów jednej firmy, zarówno jeśli chodzi o opony letnie, jak i przeznaczone do jazdy w miesiącach zimowych.

Data dodania: 25-10-2022
Autor: Kinga Czerwińska
Źródło:
https://opomarket.pl/k24,14-cali.html


Opinie o Opomarket.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy