Nazwa: OKIM-TECH Sp. z o.o.
Telefon 796 381 135
Adres Żytnia 4
Miejscowość Michałowice
Kod pocztowy 05-816
Adres domeny: https://sklep.okim-tech.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Cykliczna wymiana opon w samochodzie osobowym lub dostawczym to ogólnie znany obowiązek kierowców. Jednak dużo mniej mówi się o tym, że równie istotna jest kontrola stanu technicznego oraz okresowe wymienienia na nową opony przemysłowej, używanej w zakładach przemysłowych i wytwórniach. Modele tego typu można znaleźć również na wyposażeniu wielu gospodarstw. 

W każdym z powyższych przypadków weryfikacja koła jest kluczowa, by zapewnić osobie użytkującej dany pojazd odpowiednie bezpieczeństwo. Nie jest ważne, że dana maszyna rozwija niewielką prędkość oraz jest rzadko wykorzystywana. Złej jakości opona może łatwo doprowadzić do wypadku, w tym także przygniecenia osoby znajdującej się w kabinie sterowniczej lub kogoś w najbliższym otoczeniu, o ile nie zdoła w odpowiednim czasie uskoczyć. 

Sytuacja losowa, w której doszłoby do uszkodzenia maszyny, to także konieczność poniesienia o wiele większych kosztów naprawczych, niż w przypadku, gdyby opona była zakupiona i wymieniona w odpowiednim czasie. Ciągłe przesuwanie w czasie decyzji o zamówieniu odpowiednich modeli bądź ignorowanie sygnałów ostrzegawczych w postaci coraz mocniej startego bieżnika nie jest więc dobrym pomysłem. Warto także pamiętać, że podczas pracy użytkownik może najechać na ostry przedmiot (czasami wystarczy nawet wysoki krawężnik) i tym samym sprawić, że w gumie powstanie niedająca się zalepić dziura. Brak zapasów opon na stanie to także konieczność wyłączenia danego sprzętu z użytku do chwili, aż nowe elementy zostaną dosłane przez dostawcę.

Jak widać, opona przemysłowa to asortyment, na który należy zwrócić baczną uwagę i regularnie dbać o jej stan techniczny. W sytuacji braków magazynowych poleca się ich natychmiastowe uzupełnienie. Chcąc zamówić hurtową ilość, warto skorzystać z oferty proponowanej przez firmę OKIM-TECH Sp. z o.o. To ceniony i znany na polskim rynku dystrybutor opon o zróżnicowanej specyfikacji i zastosowaniu. Z pewnością każdy klient, poszukujący wysokojakościowego, wytrzymałego produktu w dobrej cenie, znajdzie w przygotowanej propozycji coś dla siebie. 

Data dodania: 07-09-2021
Autor: Radosław Adamczyk
Źródło:
https://sklep.okim-tech.com.pl/


Opinie o OKIM-TECH Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy