Nazwa: Notariusz Przemysław Guckler
Telefon 91 484 18 13
Adres Jagiellońska 26
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-364
Adres domeny: http://notariusz-guckler.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Prowadzenie działalności gospodarczej, bez względu na jej rodzaj i zakres, wymaga respektowania odpowiednich dziedzin prawa. Warto także zadbać o stały monitoring aktualności podstawy prawnej przy przygotowywaniu pism, umów czy jakichkolwiek innych dokumentów, których obieg determinuje funkcjonowanie danej firmy. 

Wielu przedsiębiorców, aby uniknąć problemów z ustawodawcą w zakresie realizacji ustanowionych przez niego wytycznych, decyduje się na stworzenie dodatkowego etatu w swoim biznesie i zatrudnienie doświadczonego i specjalizującego się w szerokim spektrum prawa jurysty. Koszt takiej decyzji nierzadko poważnie nadwyręża budżet firmy, a dla działalności jednoosobowych lub firm małych okazuje się nawet zaporowy. W takiej sytuacji dobrze przemyślaną alternatywą jest skorzystanie z usług prawnych w formie outsourcingu.

To wygodna dla przedsiębiorcy oraz mniej kosztowna opcja, pozwalająca konsultować z prawnikiem wszelkie niejasności odnoszące się do kwestii związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Dla wygody klienta większość kancelarii, które proponują tego typu świadczenia, jest w stanie przeprowadzać je także online. Warunkiem jest zastosowanie odpowiednio bezpiecznego kanału komunikacji, którym można będzie transportować dokumenty oraz przekazywać sobie niezbędne informacje.

Usługa prawnego outsourcingu jest ekonomiczna, gdyż przedsiębiorca płaci za konkretną usługę, nie musząc uiszczać całości wynagrodzenia prawnika (które nie należy do najniższych) oraz wynikających z osobnych przepisów prawa składek. W przypadku niezadowolenia właściciela firmy może on znacznie łatwiej zerwać współpracę, korzystając z outsourcingu, niż w przypadku zatrudnienia prawnika na umowę o pracę.

Powyższy zakres świadczeń jest realizowany przez Kancelarię Notarialną Przemysław Guckler. Działa ona na terenie Szczecina, a notariusz przyjmuje interesantów w tradycyjnych godzinach urzędowania, wyłączając soboty i niedziele, choć istnieje możliwość dostosowania czasu pracy do indywidualnych potrzeb klienta.

Data dodania: 04-07-2021
Autor: Kinga Czerwińska
Źródło:
http://notariusz-guckler.pl/


Opinie o Notariusz Przemysław Guckler


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy