Nazwa: Niszczarki24.pl
Telefon 15 844 13 44
Adres Handlowa 4B
Miejscowość Stalowa Wola
Kod pocztowy 37-450
Adres domeny: https://www.niszczarki24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Oferta prezentowanego sklepu została przygotowana w oparciu o potrzeby klientów, którzy zgłaszali zapotrzebowanie na konkretne urządzenia. Jest to sprzęt do użytku domowego, biurowego oraz punktach usługowych. Rozbudowane funkcje poszczególnych modeli pozwalają z łatwością dostosować sprzęt do konkretnych potrzeb klienta. 

Jedną z głównych cech, na którą zwracają uwagę kupujący niszczarki biurowe, jest poziom bezpieczeństwa, czy też klasa niszczenia dokumentów. Im mniejsze drobiny wyłaniają się spod ostrzy tnących, tym lepiej. W sklepie Niszczarki24.pl większość urządzeń niszczących posiada najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dzięki temu sprzęt może być stosowany zarówno w biurach, jak i kancelariach, w których przechowuje się pakiety tajnych dokumentów. 

Poziom bezpieczeństwa niszczarki został określony w dokumentacji, która trafia do kupujących wraz z towarem. Oprócz tego do urządzeń dołączone są karty gwarancyjne producentów. W przypadku niszczarek są to przede wszystkim firmy Fellowes, Dahle i Opus. 

Poszczególne modele zostały wyposażone w szereg funkcji dodatkowych. Wśród nich warto wspomnieć o kółkach transportowych, szczególnie przydających się w urządzeniach o dużej wadze. To także kieszenie, w których można niszczyć karty kredytowe oraz płyty kompaktowe z danymi. Im większa ilość możliwości wykorzystania urządzenia, tym cena konkretnego sprzętu zmienia się. Podstawowe modele biurowych niszczarek są dostępne za niespełna kilkaset złotych, gdy w pełni przystosowane do ciągłej pracy maszyny kosztują już kilka tysięcy. 

Klienci prezentowanego sklepu cenią sobie nie tylko nabywany towar, ale także formę obsługi. Mogą oni liczyć na doradztwo w sprawie wyboru sprzętu oraz form dostawy. Dokładne opisy oraz liczne zdjęcia dla konkretnych modeli znacząco ułatwiają logistykę zakupów. W ofercie sprzedawcy cały czas pojawiają się nowe produkty, które z pewnością ułatwiają pracę na poziomie prac biurowych oraz obsługi klienta. Liczne promocje zachęcają do kolejnych zakupów, co dotychczasowi klienci chętnie korzystają. 

Opinie o Niszczarki24.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy