Nazwa: NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
Telefon 713337596
Adres Atramentowa 10
Miejscowość Kobierzyce
Kod pocztowy 55-040
Adres domeny: http://www.nawitel.pl/pl

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:


Gdy pojawia się potrzeba przedostania się pod powierzchnię gruntu, z reguły zleca się prace budowlane, które polegają na wykonywaniu wykopów. Wiążą się one z koniecznością intensywnej ingerencji w otoczenie, co z kolei często wymaga zmiany organizacji ruchu w danym miejscu. Problem staje się tym większy, im bardziej intensywnie uczęszczany jest obszar, na którym prowadzi się prace. Dlatego w sytuacji, gdy technologowie wykopowe okazują się zbyt uciążliwe, z powodzeniem można zastosować przeciski hydrauliczne. Aby z nich skorzystać, wystarczy skontaktować się z firmą Nawitel, która specjalizuje się w nich od wielu lat, a dokładnie od 1996 r.

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Bielanach Wrocławskich wykonuje przeciski niezależnie od rodzaju i skomplikowania projektu. Firma podejmuje się zarówno niewielkich, pojedynczych zleceń, jak i zapewnia kompleksowe wsparcie w przypadku dużych i rozłożonych w czasie inwestycji. Przedsiębiorstwo współpracuje z klientami instytucjonalnymi, biznesowymi i prywatnymi. Do najczęściej realizowanych przez nią prac zaliczają się przeciski pod drogami oraz drążenia wykonywane z myślą o montażu bądź serwisie różnego rodzaju instalacji podziemnych, np. wodno-kanalizacyjnych, gazowych czy elektrycznych.

W zależności od specyfiki danego zlecenia wykorzystywane są różne metody, technologie, urządzenia i narzędzia, które pozwalają na przeprowadzenie wymaganych prac. Podobnie sytuacja ma się z ceną przecisków, ponieważ wynika ona ze specyfiki konkretnego projektu i może być bardzo różna. Z tego względu warto skontaktować się ze wspomnianym przedsiębiorstwem, aby po ustaleniu szczegółów zorientować się w obowiązujących stawkach.

Bez względu na charakter inwestycji można mieć pewność, że oferowane przez wspomnianą firmę usługi z zakresu inżynierii wykopowej gwarantują krótki czas realizacji zlecenia i pozwalają na wykonanie go bez potrzeby ingerencji w otoczenie. Wszystko to wiąże się z mniejszymi kosztami, które stanowią kolejny czynnik przemawiający za skorzystaniem z tej metody. Jest ona warta uwagi również ze względu na precyzję wykonywanych przecisków.

Data dodania: 22-10-2019
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
http://www.nawitel.pl/pl


Opinie o NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy