Nazwa: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne
Telefon + 48 509 295 620
Adres Zapłocie 256
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-970
Adres domeny: https://myhappyocean.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nagłe zmiany pogody, coraz częstsze wichury i inne anomalia pogodowe to w dużej mierze niepożądane efekty działalności człowieka na ziemi. Ogromne ilości śmieci wyrzucane do oceanów, w tym miliony ton plastiku sprawiają, że temperatura wód się podnosi, dramatycznie zmieniając pogodę. Potrzebne są natychmiastowe działania każdego człowieka w codziennym życiu, a zacząć można od znacznej redukcji opakowań plastikowych. Nie będzie to trudne, gdyż na rynku jest mnóstwo kubków, pojemników i sztućców z surowców roślinnych.

Zgodnie z dyrektywą unijną z 2021 roku dotyczącą plastiku wiele opakowań zostało objętych zakazem sprzedaży, dlatego warto się z nią zapoznać i zacząć kupować takie, które nie są zakazane. Mnóstwo różnych opakowań zgodnych z przepisami sprzedaje hurtownia MyHappyOcean Opakowania Ekologiczne. Prowadzą ją osoby mocno zaawansowane w ochronę oceanów i w ogóle środowiska, dlatego starają się, aby w ofercie sklepu były naczynia i pojemniki biodegradowalne, wyprodukowane z surowców przyjaznych środowisku lub takich, które nadają się do recyklingu.

W bogatym asortymencie firmy można znaleźć różnej wielkości talerze papierowe białe i z ciemnego papieru typu kraft. Do ich produkcji wykorzystuje się papier z recyklingu, zatem nie cierpią na tym drzewa. Oferta dotyczy talerzy o średnicy od 15 do 32 cm. Są one niezwykle estetycznie wykonane i mają efektowne przetłoczenia. Można na nich podawać dania zimne oraz ciepłe.

W sprzedaży są nie tylko talerze okrągłe, ale też:

  • ośmiokątne,
  • prostokątne,
  • kwadratowe

w różnej wielkości. Można tam też nabyć okrągłe i prostokątne eko miski Pure Fiber z surowca pozyskiwanego w skandynawskich, zarządzanych w zrównoważony sposób lasach. Sporą popularnością cieszą się również tacki papierowe na 2 kubki i posiłek, dostępne w kilku rozmiarach.

Poza papierowymi naczyniami w sklepie tym można kupić rozmaite opakowania z biopolimerów, pozyskiwanych z mączki kukurydzianej i skrobi ziemniaczanej. Klienci mogą tam też nabyć naczynia z surowców organicznych, takich jak bambus, trzcina cukrowa, banan, drewno, otręby pszenne i wielu innych. Usunięte na kompost opakowania szybko się rozkładają i stają się nawozem dla innych roślin. Nie wytwarzają też podczas rozkładu szkodliwych związków i nie zatruwają środowiska, tak, jak plastik. Wiele jego gatunków potrzebuje aż 400 lat, aby ulec rozłożeniu. 

Opinie o MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy