Nazwa: Monitoring & IT
Telefon 883287742
Adres Tetmajera 19
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-352
Adres domeny: https://monitoring-system.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wysoka jakość obrazu z monitoringu jest bardzo ważna. Przykładem produktu zapewniającym bardzo dobry widok z kamery są urządzenia z serii HD Wi-Fi. Modele są dostępne w dwóch wariantach tj. bezprzewodowym oraz działającym przy zasileniu prosto z kabla. Monitoringiem tego rodzaju można zarządzać mobilnie. Wystarczy w tym celu wykorzystać dowolne urządzenie z dostępem do internetu. Śledzenie na żywo wszystkich sytuacji mających miejsce na monitorowanym terenie zwiększa bezpieczeństwo osób na nim przebywających. Jest to ważny czynnik szczególnie dla zakładów produkcyjnych, które chcą w maksymalnym stopniu zabezpieczyć swój majątek. Z propozycji handlowej mogą skorzystać także osoby prywatne. Zamontowanie kamer na zewnątrz domu lub na bramie wjazdowej jest bardzo łatwe. W tym celu do każdego zestawu krakowska firma dodaje instrukcję obsługi i montażu konkretnej kamery.

Dużym zainteresowaniem klientów, którym zależy na ochronie swojego dobytku, cieszą się monitoring i kamery bezprzewodowe. System funkcjonuje za pomocą modułu Wi-fi. Rozwiązanie pozwala na uzyskanie dostępu do nagrania na żywo, które będzie pokazywało wybrany przez użytkownika obiekt. Może to być np. siedziba przedsiębiorstwa lub prywatny dom. Dostępne w sprzedaży urządzenia mają bardzo dobrze wyglądające obudowy. Dzięki temu można w dyskretny sposób nagrywać dowolne pomieszczenia.

W celu właściwego montażu całego systemu monitoringu konieczne jest wykorzystanie akcesoriów. Są to m.in. wtyki, złącza oraz bezpieczniki. Tego rodzaju dodatki znajdują się w ofercie firmy w atrakcyjnych cenach. Na portalu internetowym przedsiębiorstwa MONITORING & IT znajduje się konfigurator wyceny. Pozwala on na dobranie odpowiednich produktów, które będą tworzyły optymalny dla danego klienta zestaw monitoringu. Wśród najważniejszych kwestii, które mają bezpośredni wpływ na cenę zestawu, znajdują się np. czas zapisu nagrań, ilość kamer oraz ich rodzaj. Klienci niezainteresowani samodzielnym montażem kamer mogą liczyć na pomoc pracowników przedsiębiorstwa. Cena za wykonanie usługi jest każdorazowo ustalana indywidualnie.

Data dodania: 29-11-2020
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:
https://monitoring-system.pl/


Opinie o Monitoring & IT


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy