Nazwa: MONDI sp. z o.o.
Telefon +48 500 456 300
Adres Plac Andersa 3
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61--89
Adres domeny: https://mondi.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wyjazd do pracy za granicę jest łatwiejszy niż się wydaje - wcale nie trzeba mieć specjalnych kwalifikacji, świetnie porozumiewać się lokalnym językiem ani też mieć znajomości. Pomoc w zorganizowaniu takiego wyjazdu, a przede wszystkim - w znalezieniu zatrudnienia, oferuje bowiem agencja Mondi, kierująca swoją ofertę do praktycznie wszystkich zainteresowanych.

Korzystając z jej wsparcia, można podjąć pracę w Niemczech na jednym z wielu stanowisk, w wielu branżach, takich jak:

  • produkcja, w której jest najwięcej ofert pracy i zwykle nie są potrzebne specjalne kwalifikacje,
  • administracja biurowa, która wymaga konkretnych kwalifikacji, często też doświadczenia oraz znajomości języka,
  • logistyka, spedycja i dystrybucja,
  • instalacje, utrzymanie serwis.

Potrzebni są zatem bardzo różnicy pracownicy, na przykład elektrycy i monterzy, którzy zwykle mogą liczyć na świetne zarobki, jak i osoby wykonujące podstawowe, proste prace, niewymagające nawet znajomości niemieckiego. Każdy przy tym może liczyć na świetne zarobki, o jakich w Polsce można tylko marzyć. Zazwyczaj zarabia się kilka razy więcej niż w ojczyźnie, nawet wykonując najprostsze zadania. Na szczególnie dobre zarobki zaś mogą liczyć osoby silnie zmotywowane, chętne do pracy. Na pewno zatem skorzystanie z takiej oferty jest sposobem na znaczne poprawienie swojego bytu czy zarobienie na konkretny cel.

Co więcej, skorzystanie ze wsparcia agencji jest nieocenioną pomocą dla osób niemających doświadczenia. Nie mają one pojęcia, gdzie szukać pracy i jak zorganizować wyjazd w razie przyjęcia danej oferty. Nawiązując współpracę z tą firmą, niczym nie trzeba się kłopotać, także jeśli chodzi o formalności, co szczególnie docenią osoby nieznające języka niemieckiego i realiów prawnych tego kraju. Agencja bierze bowiem na siebie całość takich działań, organizuje nawet transport pracownikom na miejsce wykonywania obowiązków, oni sami zatem niczym nie muszą się martwić ani o nic zabiegać. Poza tym przez cały czas pozostawania za granicą mogą korzystać ze wsparcia koordynatora - pracownika agencji, który gotowy jest pomagać osobom zatrudnionym.

Wszystko to sprawia, że agencja cieszy się wielkim zaufaniem i popularnością. Z jej pomocy chętnie korzystają osoby, które wyjeżdżają do pracy za granicę , jak i pracownicy mający już doświadczenie w tego rodzaju przedsięwzięciach.

Opinie o MONDI sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy