Nazwa: MOBIFRAME
Telefon 519798943
Adres Lodowa 106a
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 93-232
Adres domeny: https://mobiframe.eu

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na komfort przebywania w kamperach wpływa szereg elementów, takich jak rozstawienie mebli, metraż wnętrza oraz typ siedzisk. Niejednokrotnie są one wykorzystywane każdego dnia przez wiele godzin, dlatego ich wybór warto dokładnie przemyśleć. Zainteresowani inwestycją w tego typu produkty zaglądają chętnie na stronę mobiframe.eu. Jest to adres producenta elementów przeznaczonych do kamperów. Wśród nich znajdują się wspomniane siedzenia, rekomendowane przez szeroką grupę nabywców.

Sprawdzają się one zarówno w większych, jak i mniejszych pojazdach i gwarantują maksimum wygody. Fotele do kampera są odpowiednio wyprofilowane, co minimalizuje ryzyko bólów kręgosłupa. Największą popularnością cieszą się siedziska tapicerowane, obijane przyjemnymi w dotyku tkaninami, które nie płowieją pod wpływem ekspozycji na silne słońce. Tkaniny użyte do ich produkcji występują w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego dopasowanie ich do stylistyki mebli nie stanowi żadnego problemu.

Właściciele kamperów ceniący sobie praktyczne rozwiązania wybierają chętnie siedziska w ciemniejszych odcieniach, które kamuflują niewielkie  zabrudzenia, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by nabywać ich jasne odpowiedniki. Nie przytłaczają one wnętrz pojazdów swoją obecnością i prezentują się bardzo nowocześnie. Osoby z większym budżetem mogą zdecydować się na fotele z naturalnej skóry. Jest to niezawodny materiał, który pięknie się starzeje i rzadko nosi ślady użytkowania. Jego atutem jest też łatwość pozbywania się zabrudzeń. Wystarczy co jakiś czas przetrzeć go wilgotną ściereczką, nasączoną specjalnym środkiem.

W katalogu przedsiębiorstwa znajdują się siedziska instalowane przy użyciu systemów szynowych, które można montować na stałe. Na popularności zyskują także dwu- oraz trzyosobowe kanapy, sprawdzające się w pojazdach różnych marek. Są wygodniejsze od standardowych siedzeń, przykładowo spotykanych w zwykłych samochodach, a część z nich daje możliwość chowania pod nimi bagaży lub innych rzeczy oraz regulowania wysokości oparcia.

Data dodania: 12-04-2023
Autor: Michalina Stępień
Źródło:
https://mobiframe.eu/


Opinie o MOBIFRAME


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy