Nazwa: MBA Sport Sp. z o.o.
Telefon Nadarzyn
Adres Kwitnąca 10
Miejscowość Nadarzyn
Kod pocztowy 05-830
Adres domeny: https://mbasport.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Od 2008 roku działa na rynku firma ze strony mbasport.pl, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy obiektów rekreacyjnych dla dzieci. Na początku przedsiębiorstwo to zajmowało się tylko produkcją specjalnych płyt gumowych Polflex o właściwościach amortyzujących, ale z czasem, po zakupie firmy wytwarzającej urządzenia zabawowe dla dzieci, znacznie rozszerzyła swoją działalność. Obecnie produkuje nie tylko nawierzchnie zapewniające bawiących się dzieciom bezpieczeństwo, ale także najróżniejsze urządzenia dające maluchom mnóstwo radości i pozwalające ćwiczyć zarówno koordynację ruchową, jak i tężyznę fizyczną.

Wyposażenie placu zabaw dostępne w tym przedsiębiorstwie jest wysokiej klasy i spełni wymagania każdego klienta. Przede wszystkim jest ono dokładnie przemyślane i tak skonstruowane, aby dać najmłodszym możliwość rozwijania wyobraźni. Są one wykonane z wysokiej klasy tworzyw sztucznych i stali, ale oferta obejmuje także ekologiczne place zabaw wykonane niemal w całości z drewna.

Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy, wystarczy skontaktować się z jej pracownikami, którzy dopasują ofertę do oczekiwań klienta. Projektanci firmy uwzględnią wszystkie wybrane urządzenia, wśród których dostępne są karuzele, huśtawki, bujaki, piaskownice, domki, zestawy do ćwiczeń sprawności i wiele innych. Wybór jest bardzo bogaty, dlatego każdy zleceniodawca znajdzie tu takie produkty, które będą odpowiadać jego wymaganiom. Budując plac zabaw, firma zadba o odpowiednie wykorzystanie miejsca, ale przede wszystkim będzie miała na względzie bezpieczeństwo dzieci.

Poza projektowaniem i budową można temu przedsiębiorstwu zlecić również modernizację i serwisowanie. Mając wieloletnie doświadczenie, jego pracownicy z pewnością niczego nie przeoczą i sprawdzą każdy element, upewniając się, że jest on bezpieczny. Zadbają, aby było to nie tylko miejsce zdobywania umiejętności motorycznych, ale także pozytywnie wpływało na psychikę i miało czynnik edukacyjny. Współpracując z tą firmą, zleceniodawcy zawsze mogą liczyć na wsparcie techniczne i profesjonalne doradztwo.

Data dodania: 24-04-2021
Autor: Laura Malinowska
Źródło:
https://mbasport.pl/oferta/place-zabaw


Opinie o MBA Sport Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy