Nazwa: MASTER Parkiet
Telefon 509 358 604
Adres Adama Mickiewicza 65
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-625
Adres domeny: https://sklep.masterparkiet.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Odpowiednie wykończenie podłóg wpływa na odbiór całego wnętrza. Nie inaczej jest w przypadku drewnianych parkietów, które zdobią wnętrza wielu domów i mieszkań. Są znacznie trwalsze niż panele w polichlorku winylu oraz droższe, dlatego warto zawczasu pomyśleć o zakupie przeznaczonych do nich preparatów. Chemia do parkietu to nic innego jak środki służące do ochrony podłóg. Zalicza się do nich bezbarwne lakiery, zabezpieczające przed uszkodzeniami i wchłanianiem wilgoci oraz ułatwiające pozbywanie się zabrudzeń. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w często, jak i rzadko eksploatowanych wnętrzach. Preparaty od zaufanych producentów nie szkodzą zdrowiu, są wydajne i zapewniają bezproblemową aplikację.

Można je zamówić na witrynie sklep.masterparkiet.com.pl. Jej właścicielem jest renomowana firma, specjalizująca się w sprzedaży niedrogiej chemii dla klientów o różnych potrzebach. Przed zakupem konkretnego środka warto wziąć pod uwagę rodzaj drewna wykorzystanego do produkcji parkietów. Ich aplikacja powinna być poprzedzona przygotowaniem podłoża, na które składa się wyrównanie powierzchni drewna oraz pozbycie się starych powłok lakierniczych. W tym celu warto wynająć fachowców, zajmujących się cyklinowaniem.

Na rynku występują lakiery jednoskładnikowe oraz dwuskładnikowe, rozpuszczalnikowe i wodorozcieńczalne. Wszystkie z nich tworzą po zaschnięciu odporną na zniszczenia mechaniczne powłokę, dzięki czemu konieczność wymiany parkietu na nowy należy do rzadkości. To świetne rozwiązanie w przypadku ciągów komunikacyjnych, przykładowo w hotelach i biurowcach, domów, mieszkań i nie tylko. Lakiery odznaczają się delikatnym zapachem i sprawiają, że podłogi błyszczą, dzięki czemu prezentują się elegancko.

Data dodania: 19-04-2023
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Lakiery/14


Opinie o MASTER Parkiet


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy