Nazwa: Master Dawid Kaczyński
Telefon 503-953-633
Adres Brajczewo Sierzputy 6
Miejscowość Zambrów
Kod pocztowy 18-300
Adres domeny: http://uslugitokarskie24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na obróbkę skrawaniem składa się szereg procesów produkcyjnych, podczas których wykorzystywane są nowoczesne maszyny CNC, zmieniające wielkość i kształt materiałów. Operatorzy takich maszyn, jakimi są tokarze i frezerzy, mają niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia do ich obsługi. Pracują oni między innymi z metalami, z których tworzą rozmaite elementy na życzenie klientów. Usuwają naddatki, czyli części uznawane za zbędne i wykorzystują ostrza o różnej średnicy. Obróbka skrawaniem jest przeprowadzana na szereg sposobów, o których można przeczytać więcej na stronie uslugitokarskie24.pl.

Jej właścicielem jest przedsiębiorstwo proponujące usługi w tym zakresie. Obróbka skrawaniem, w jakiej specjalizuje się zatrudniony personel, spełnia oczekiwania każdego klienta. Przedstawiciele firmy mają dostęp do nowoczesnego i funkcjonalnego parku maszynowego, zapewniającego precyzję działania. Sprzęty, jakie posiadają, dają szansę przeprowadzania obróbki wstępnej, polegającej na przygotowaniu surowca poprzez odcinanie poszczególnych fragmentów. Następnym etapem jest obróbka kształtująca, natomiast ostatnim – wykończeniowa. Podczas jej trwania operatorzy uzyskują pożądany stopień chropowatości i odpowiednie wymiary powierzchni.

Maszyny CNC stanowią dziś podstawę masowej produkcji różnego rodzaju elementów z tworzyw sztucznych, metali, szkła oraz drewna. Sytuacja ta nie powinna dziwić, ponieważ zapewniają precyzję działania, szybkość pracy oraz niewielkie straty materiałowe, dzięki czemu klienci nie przepłacają. Odznaczają się one również wysoką powtarzalnością, co oznacza, że projekty znajdujące się w pamięci sprzętów można realizować wiele razy.

W zależności od oczekiwań klientów specjaliści wykorzystują:

  • ściernice,
  • piły,
  • wiertła,
  • noże,
  • frezy.

Niekiedy używają narzędzi obwiedniowych o napędzie maszynowym lub ręcznym. Zalicza się do nich między innymi wytyczaki oraz noże strugarskie, tokarskie czy dłutownicze. Pracownicy podejmują się też obróbki wiórowej oraz ściernej, której celem jest nadawanie przedmiotom idealnie gładkich powierzchni.

Opinie o Master Dawid Kaczyński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy