Nazwa: Madejski Spółka Jawna
Telefon 12 683 96 00
Adres Kornela Makuszyńskiego 28
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-752
Adres domeny: https://grafenprofessional.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Właściciele samochodów osobowych, poszukując produktów niezbędnych do serwisowania i utrzymania odpowiedniego wyglądu pojazdu, wybierają akcesoria przeznaczone do konkretnego typu nadwozia, tonażu oraz pojemności silnika. Jest to dość problematyczne, gdyż nie zawsze uda się dostać od ręki interesujący klienta towar i konieczne jest wtedy dłuższe oczekiwanie. Branża motoryzacyjna dostrzega ten problem i coraz częściej w sprzedaży pojawiają się środki uniwersalne, przeznaczone do każdego rodzaju auta. Przykładem może być chociażby zmywacz do hamulców.

Zamawiając wspomniany wyrób, nie trzeba się zastanawiać, jaką wersję wybrać. Na stronie grafenprofessional.eu można zakupić produkt nadający się do zastosowania w każdym układzie hamulcowym, pozwalający za każdym razem uzyskać oczekiwany efekt. Jego aplikacja nie jest trudna i nawet laik poradzi sobie z nałożeniem preparatu w celu oczyszczenia przekładni, tarcz, sprzęgła czy skrzyni biegów. 

Zmywacz nadaje się nie tylko do prac konserwacyjnych samochodu. Z powodzeniem można go użyć do usuwania uporczywych plam z powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych podzespołów w urządzeniach elektrycznych, maszynach ogrodowych, a także rowerach i innych pojazdach dwukołowych. Atutem produktu jest to, że nie pozostawia on tłustej warstwy na czyszczonej powierzchni oraz nie niszczy lakieru (choć producent zaleca, by podczas nakładania preparatu osłonić karoserię szmatką lub gazetą).

Składając zamówienie, warto od razu zakupić większą liczbę puszek, biorąc pod uwagę wszechstronność zmywacza. Ogłaszający się pod podanym wcześniej linkiem dostawca zaprasza do kontaktu przedstawicieli biznesowych, generujących znaczne zapotrzebowanie na wspomniany preparat.

Opinie o Madejski Spółka Jawna


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy