Nazwa: LUX METAL Marek Florczyk
Telefon 501337483
Adres Bychowska 55
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-536
Adres domeny: https://www.luxmetal.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na etapie wykańczania nieruchomości należy zadbać o swobodny dostęp do instalacji, liczników i zaworów, które najczęściej mieszczą się w kuchni oraz łazience. Miejsca te są bowiem regularnie sprawdzane przez pracowników wodociągów, gazowni czy elektrowni podczas okresowych przeglądów technicznych. Osoby, które się nie dostosują do tych wymogów, mogą narazić się na kary oraz konieczność wyburzenia niezbędnego otworu w ścianie (co z kolei wiąże się z dodatkowymi kosztami). 

Kiedy i gdzie należy stosować drzwiczki rewizyjne?

Na szczęście na rynku dostępne są specjalne produkty, które pozwalają zamaskować pozostawione otwory, zachowując estetykę wnętrza. Mowa oczywiście o drzwiczkach rewizyjnych, które można nabyć w wielu rozmiarach i stylach wykończenia. Producenci proponują zarówno modele plastikowe (najtańsze, o niskiej wytrzymałości), jak i drzwiczki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej czy mosiądzu. W zależności od miejsca montażu i rodzaju instalacji tzw. rewizja powinna spełniać określone wymogi, w tym posiadać zabezpieczenia przeciwpożarowe.

Kto wykonuje drzwiczki rewizyjne na wymiar?

Na stronie dostępnej pod adresem luxmetal.pl można zapoznać się z bogatym asortymentem drzwiczek rewizyjnych, które cechuje wysoka jakość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Minikonstrukcje mogą być montowane w różnych budynkach, gwarantując swobodny dostęp do instalacji kominowej i wentylacyjnej, wodociągowej czy gazowej. Proponowane produkty doskonale sprawdzają się także jako zabezpieczenie systemów elektronicznych i informatycznych. Co ważne, firma realizuje również indywidualne projekty z dopasowaniem rozmiaru, koloru oraz wykończenia drzwiczek (wystarczy skontaktować się z pracownikami i przedstawić wymagania dotyczące wyglądu zamawianej rewizji).

Data dodania: 14-10-2023
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://www.luxmetal.pl/drzwiczki-rewizyjne


Opinie o LUX METAL Marek Florczyk


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy