Nazwa: Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o.
Telefon 509 499 338
Adres Wojska Polskiego 3
Miejscowość Mysłowice
Kod pocztowy 41-400
Adres domeny: https://loveexhibitions.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jedną z ważniejszych kwestii, jaką powinni przemyśleć przedsiębiorcy przygotowujący się do targów, jest wygląd stoiska. Niejednokrotnie wpływa ono na zainteresowanie ofertą oraz możliwość pozyskiwania nowych klientów małym kosztem. Dziś nie trzeba nabywać ich na własność, ponieważ istnieją firmy, takie jak Love Exhibitions Consulting, proponujące wynajem na parę godzin, dni, a niekiedy tygodni. Rozwiązanie to jest znacznie tańsze w porównaniu do zakupu, dlatego znajduje zastosowanie u właścicieli start-upów oraz pozostałych osób dysponujących ograniczonym budżetem. W tym przypadku warunki współpracy są opisywane w umowie, dzięki czemu nie ma mowy o niespodziewanych wydatkach, w tym ukrytych kosztach.

Pracownicy wspomnianego przedsiębiorstwa tworzą też projekt stoiska od zera, z uwzględnieniem potrzeb klientów, miejsca, w jakim będzie użytkowane oraz branży, w jakiej funkcjonuje. Są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i głową pełną pomysłów, którzy każde zlecenie traktują indywidualnie i  dużym zaangażowaniem. Zapewniają także transport konstrukcji we wskazane miejsce, montaż oraz późniejszy demontaż po zakończonym evencie, dzięki czemu klienci o nic się nie martwią.

Część z nich decyduje się na stoiska systemowe, bazujące na aluminiowych profilach o małej wadze. Uzupełniono je wypełnieniami ściennymi, na które naniesiono okleiny, przykładowo z nazwą przedsiębiorstwa. Alternatywą są ich niesystemowe odpowiedniki, tworzone w profesjonalnych zakładach stolarskich i bazujące na płytach MDF. Zainteresowaniem cieszą się konstrukcje wyspowe, spotykane także w galeriach handlowych, które umożliwiają prezentowanie produktów z każdej strony oraz czołowe, otwarte z trzech stron.

Opinie o Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy