Nazwa: LM ROBOTIX
Telefon 881 628 187
Adres Konwaliowa 7
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-674
Adres domeny: http://lmrobotix.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Poszukując sprawdzonej i doświadczonej firmy, która zajmuje się modernizacją i naprawą maszyn przemysłowych, warto zapoznać się z ofertą marki LM Robotix, która działa na rynku od lat, zyskując grono zadowolonych klientów. Wykwalifikowani pracownicy posiadają nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu w ciągu chwili są w stanie zdiagnozować usterkę czy błąd systemu i ją wyeliminować na terenie prowadzonego zakładu przemysłowego. W ofercie firmy dostępna jest kompleksowa modernizacja i naprawa maszyn CNC oraz elektrycznych.

Dlaczego warto podjąć współpracę z serwisantem?

Mimo, iż w zakładach przemysłowych zazwyczaj są zatrudniani mechanicy oraz operatorzy maszyn CNC, to w przypadku dosyć poważnych awarii, niestety niewielu z nich jest w stanie poradzić sobie samodzielnie z naprawą. Takie działania wymagają odpowiedniej wiedzy i sprzętów. Kolejna kwestia to oszczędność czasu, ponieważ serwisanci bardzo szybko określą powód nieprawidłowości w działaniu maszyny i dokonają naprawy na miejscu. Firma posiada także oryginalne części zamienne, które przyczynią się do zwiększenia wydajności i usprawnią pracę serwisowanej maszyny.

Regularne przeglądy maszyn przemysłowych

Poza szybkimi naprawami, serwisanci mogą także przeprowadzać przeglądy urządzeń przemysłowych i na bieżąco wymieniać wszelkie wyeksploatowane części i podzespoły. Dzięki temu przedsiębiorca ma pewność, że maszyna będzie działać bezawaryjnie przez długi czas, a koszt ewentualnych napraw nie będzie zbyt wysoki. Pracownicy są w stanie również pomóc w przypadku zakupu, wypoziomowania i uruchomienia maszyny - także w sytuacji, gdy klient zamierza zmienić lokalizację obsługiwanego urządzenia. Szczegółowe informacje na temat proponowanego zakresu usług, można znaleźć na firmowej stronie. Marka działa głównie w obrębie Białegostoku, ale może również dotrzeć do właścicieli zakładów przemysłowych zlokalizowanych w innych regionach kraju. wszystko zależy od rodzaju wykonywanej usługi serwisowej i zakresu podjętej współpracy.

Data dodania: 02-03-2021
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
http://lmrobotix.pl/serwis-i-naprawa-maszyn-cnc/


Opinie o LM ROBOTIX


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy