Nazwa: Litpol LTD
Telefon 03333 444107
Adres Ludgate Hill 35-37
Miejscowość Londyn
Kod pocztowy EC-4M
Adres domeny: https://cartridgex.co.uk/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Czy można znaleźć dobry sposób na zmniejszenie kosztów obsługi drukarki? Nie chodzi tu bynajmniej o przestawienie urządzenia na tryb ekonomiczny. Bez utraty jakości, z podobną wydajnością, za to w bardzo korzystnej cenie - taki standard mogą zapewnić jedynie najlepsze zamienniki, w dodatku dostępne w wielkim wyborze.

Obniżka kosztów z zamiennikami tuszy

Wiele osób chętnie używa niezawodnego sprzętu najlepszych producentów, którzy od lat wyznaczają standardy w dziedzinie uzyskiwania najlepszych wydruków. Jednym z niekwestionowanych liderów jest od lat firma Hewlett Packard. Wciąż jednak sporym problemem pozostają koszty wymiennych materiałów barwiących, które oprócz zalet, takich jak dobra jakość obrazu i tekstu, mają również wady - największą z nich jest właśnie wysoka cena. Świetnym sposobem rozwiązania tego problemu jest skorzystanie z alternatywnych wkładów z atramentem marki Cartridgex, przygotowanych do zastąpienia dowolnego produktu w drukarkach najpopularniejszych firm.

Rozwiązanie - dobrać odpowiedni symbol i zamówić kartridż

Wystarczy jedynie sprawdzić oznaczenie kasety z tuszem lub modelu urządzenia i znaleźć odpowiednik w bogatym katalogu na stronie sklepu internetowego producenta. Trzeba mieć w tej kwestii absolutną pewność, gdyż w przeciwnym razie przysłany kartridż może nie pasować do aktualnie używanego sprzętu peryferyjnego. Oryginalne Hewlett Packard ink cartridges można zastąpić zamiennikami bez żadnych obaw. Ich użycie gwarantuje:

  • identyczną wydajność tuszu w przeliczeniu na liczbę stron
  • porównywalną jakość wydruku, także w przypadku kolorowych ikonografii w najwyższych ustawieniach jakości
  • nawet czterokrotnie niższą cenę

Stąd bierze się popularność takiego rozwiązania - firmowa jakość za dużo niższą kwotę, co radykalnie zmniejsza koszty obsługi urządzeń drukujących. W przypadku biur i firm oszczędności rzędu 70 proc. mogą wygenerować całkiem pokaźną sumę. Zamienniki z gwarancją świetnego efektu nie mają słabych stron - z pewnym producentem, gwarantującym szybką wysyłkę po złożeniu zamówienia, to jeden z lepszych sposobów na poprawę obsługi drukarek.

 

Opinie o Litpol LTD


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy