Nazwa: KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei
Telefon 91 421 37 99
Adres Panieńska 19
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-535
Adres domeny: https://www.pesla.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Własna działalność gospodarcza to sposób na zarobek w myśl zasady, że jest się swoim własnym szefem. Firmę można założyć, korzystając z wielu dostępnych w prawie gospodarczym i cywilnym opcji. Obecnie problemem nie są też granice. Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej polscy przedsiębiorcy mogą zakładać swoje biznesy nie tylko na terenie kraju, ale też na obszarze innych państw. Dokonując rejestracji, mają możliwość zyskania z wszystkich ulg czy innych benefitów, zgodnie z europejską zasadą swobody gospodarczej.

Oprócz szeregu korzyści na właścicielu firmy od początku ciążą też pewne obowiązki. Podstawą jest dostosowanie się do lokalnego prawa i założenie działalności zgodnie z wymogami. Nierzadko oprócz jurysdykcji krajowej należy uwzględnić też podział na poszczególne rejony (jak ma to miejsce chociażby w Niemczech), gdzie obowiązują nieraz odmienne przepisy dotyczące sposobu prowadzenia firmy przez obcokrajowców. Znajomość prawa jest bardzo ważna. Pozwala uniknąć wielu problemów, zarówno podczas zakładania biznesu, jak i podczas jego prowadzenia (zwłaszcza w gestii rozliczeń podatkowych).

Decydując się na założenie firmy w Niemczech, można samodzielnie rozpocząć pozyskiwanie informacji dotyczących podstaw prawnych lub też skorzystać z pomocy osób, których praca polega na świadczeniu szeroko rozumianego wsparcia dla przedsiębiorcy planującego działalność za zachodnią granicą. Kadra kancelarii ogłaszającej się na stronie internetowej pesla.pl jest w stanie udzielić merytorycznej porady dotyczącej realizacji przez właściciela nowopowstałego biznesu obowiązków prawnych oraz poprowadzić w imieniu klienta cały proces rejestracji. Działa zarówno stacjonarnie, jak i online. 

Data dodania: 08-01-2023
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://www.pesla.pl/firmawniemczechoferta.html


Opinie o KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy