Nazwa: KPRU
Telefon +48 536 349 188
Adres Karłowicza 10
Miejscowość Zabrze
Kod pocztowy 41-800
Adres domeny: https://www.kpru.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każda działalność gospodarcza, która jest zarejestrowana w KRS lub CEiDG, podlega obowiązującym przepisom, które jasno określają, że w określonych sytuacjach dane przedsiębiorstwo może ogłosić upadłość lub też zostać poddane restrukturyzacji. Obie wspomniane procedury zostały opracowane przez ustawodawcę jako narzędzia służące do przeprowadzania wszystkich niezbędnych czynności w uporządkowany i zgodny z prawem sposób.

Warto też pamiętać, że każdy ze wspomnianych procesów różni się od siebie, w zależności od indywidualnej sytuacji dłużnika. Przykładowo postępowanie restrukturyzacyjne rolnika nie jest tym samym, które będzie przeprowadzane wobec firmy produkcyjnej lub działalności gospodarczej świadczącej określony zakres usług. O tym, jak dokładnie wygląda cała procedura oraz jakie są jej konsekwencje dla każdej ze stron, zarówno dłużnika, jak i wierzyciela, można dowiedzieć się, korzystając z pomocy prawnej proponowanej przez pracowników Kancelarii  Prawa Restrukturyzacyjnego I Upadłościowego Waldemar Łukaszowicz z Zabrza. 

Wspomniany realizator dysponuje kadrą specjalistów, doskonale znających się na prawie upadłościowym oraz zaznajomionych z aktami praw pokrewnych między innymi prawem restrukturyzacji przedsiębiorstw. Udzielają wsparcia i porad prawnych w oparciu o zdobytą i stale aktualizowaną wiedzę oraz posiłkując się w wielu przypadkach zdobytym do tej pory doświadczeniem w zawodzie. Dzięki temu są w stanie odpowiednio zabezpieczyć interesy klienta, który przychodzi do kancelarii z prośbą i poradę lub reprezentację w sądzie podczas rozprawy bądź podczas negocjacji z wierzycielem.

Prowadzona przez nich działalność to pomoc, która pozwala na przeprowadzenie całej procedury w jak najmniej problematyczny sposób. Jest to doceniany aspekt skorzystania z usług kancelarii prawnej, gdyż oszczędza każdej ze stron, a także członkom ich rodziny, wielu stresujących sytuacji. Umożliwia także uzyskanie zabezpieczenia majątkowego dla dłużnika, dzięki czemu będzie on dysponował środkami umożliwiającymi egzystencję socjalną na odpowiednim poziomie. 

Data dodania: 16-08-2021
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://www.kpru.pl/postepowanie-restrukturyzacyjne/


Opinie o KPRU


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy