Nazwa: Kopertomat.pl
Telefon 616661019
Adres Sielska 17a
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-129
Adres domeny: https://kopertomat.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Koperty to elementy zabezpieczające dokumenty przed wykradnięciem wrażliwych danych. Stanowią one podstawę korespondencji biznesowej, ponieważ służą do przesyłania umów. Na rynku występuje wiele kopert, różniących się od siebie gramaturą papieru, odcieniem, sposobem zamykania czy wymiarami. Zainteresowaniem cieszą się koperty DL z nadrukiem, odnajdujące się w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od branży.

DL stanowi 1/3 formatu A4. Koperty tego typu są wykorzystywane między innymi w urzędach, biurach i nie tylko. Znajdują zastosowanie zarówno w przypadku korespondencji handlowej, jak i osobistej, a ich atutem jest niewygórowana cena. Niektórzy decydują się na modele z foliowym okienkiem, umieszczanym na dole, po prawej lub lewej stronie. To świetne rozwiązanie wśród firm operujących dużą ilością pism, których ręczne adresowanie zajmowałoby sporo czasu. Prezentują się one profesjonalnie i pomagają budować pozytywny wizerunek marki.

Wysokiej jakości koperty zmniejszają ryzyko uszkodzenia ich zawartości, przez co dokumenty przesyłane do odbiorców docierają w stanie nienaruszonym. Wiele z nich wyposażono w paski z klejem umieszczane na odwrocie, dzięki którym nie jest konieczne ich namaczanie. Tworzy się je z gładkiego papieru, czyli ekologicznego materiału w przystępnej cenie. Odznaczają się minimalistycznym wyglądem i sprawdzają się w trakcie różnego rodzaju świąt. Służą bowiem do przesyłania życzeń przez firmy, kierowanych do klientów czy partnerów biznesowych.

Szeroki wybór kopert nienagannej jakości znajduje się na stronie kopertomat.pl. Prowadzi ją zaufane przedsiębiorstwo, oferujące modele z wybranym przez klienta nadrukiem. Zazwyczaj nabywcy decydują się na naniesienie nazwy prowadzonej działalności, danych kontaktowych, logotypu, a niekiedy też sloganu. Rozwiązanie to daje szansę wyróżnienia korespondencji na tle innych, co jest ważne wśród właścicieli firm przesyłających materiały reklamowe. Koperty z nadrukiem świadczą o profesjonalizmie, co może przekładać się na wzrost zainteresowania ofertą, a co za tym idzie – zyski.

Opinie o Kopertomat.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy