Nazwa: KOMATZ - Agregaty malarskie
Telefon 814714042
Adres aleja Warszawska 150
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-824
Adres domeny: https://www.komatz.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorca prowadzący firmę remontową powinien zadbać zarówno o zadowolenie obsługiwanych klientów, jak również o komfort pracy zatrudnianych osób. Ręczne wykonywanie wielu żmudnych czynności, jak choćby kładzenie gładzi, już dawno zostało zastąpione przez nowoczesne maszyny do szpachlowania, które znacznie przyspieszają realizację wielu prac wykończeniowych. Najważniejsze, aby wybrać odpowiedni sprzęt, który wpasuje się w rodzaj wykonywanych zleceń oraz będzie wyróżniał się wysoką jakością, trwałością i prostotą obsługi. 

Agregat do szpachlowania - korzystny leasing

Znana firma KOMATZ umożliwia klientom zarówno zakup, jak i leasing najnowocześniejszych maszyn malarskich. Usługa leasingu to całkiem korzystne rozwiązanie gdy przedsiębiorca nie posiada jeszcze odpowiednich środków własnych na zakup wybranego urządzenia. W przypadku zainteresowania, warto skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy, który przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania - dopasowane do określonego klienta. 

Dlaczego warto zakupić profesjonalny agregat?

Maszyny do gładzi są dosyć kosztowne, jednak należy pamiętać, że jest to zakup na wiele lat, a szybkość i dokładność wykonywanej pracy pozwoli bardzo szybko uzyskać zwrot zainwestowanych pieniędzy. Wynika to z tego, że poprzez zastosowanie nowoczesnego urządzenia, przedsiębiorca jest w stanie zrealizować znacznie większą liczbę zleceń niż w przypadku ręcznego kładzenia gładzi. Co więcej, prace wykonywane z wykorzystaniem agregatu charakteryzują się również czystością, ponieważ urządzenie zostało wyposażone w specjalną funkcję autoczyszczenia.

Ile kosztują agregaty malarsko - szpachlarskie?

Ceny są zależne od wielkości, modelu i dodatkowych funkcji wybranego sprzętu. Najlepiej skontaktować się z pracownikiem firmy i określić własne możliwości finansowe, aby znaleźć optymalne rozwiązanie. Warto podkreślić, że wszystkie zakupione agregaty podlegają kilkuletniej gwarancji, a w razie jakichkolwiek napraw, klient otrzymuje urządzenie zastępcze od producenta.

Data dodania: 25-01-2021
Autor: Michalina Stępień
Źródło:
https://www.komatz.pl/pomoc/agregat-do-gladzi/


Opinie o KOMATZ - Agregaty malarskie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy