Nazwa: KM SZROT
Telefon 500 403 803
Adres Daszyńskiego 16G
Miejscowość Mysłakowice
Kod pocztowy 58-533
Adres domeny: http://kmszrot.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Poszukując używanych części zamiennych, warto zainteresować się ofertą firmy, która działa na rynku od lat i ma do zaoferowania rozmaite podzespoły do większości układów znajdujących się w każdym samochodzie. W ofercie można znaleźć części zamienne do takich aut jak Audi, Mercedes, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Toyota i wielu innych. W zasadzie niewiele jest takich marek, których podzespołów nie można by znaleźć w sklepie internetowym należącym do firmy ze strony kmszrot.pl.

Przedsiębiorstwo to nie tylko sprzedaje części zamienne. Wśród jego usług jest także kasacja aut od klientów z Jeleniej Góry i okolicznych miejscowości. Firma ta skupuje auta bez względu na ich stan. Pozbywają się ich posiadacze, kiedy ich naprawa jest nieopłacalna lub czasami wręcz niemożliwa. Usiłując zatem bez powodzenia sprzedać pojazd, lepiej skontaktować się telefonicznie i ustalić szczegóły z właścicielem firmy, który przyśle lawetę i specjalistę dokonującego wyceny, aby odebrać niechciany wehikuł. Jest to niezwykle rozsądne rozwiązanie, dzięki któremu szybko i sprawnie można pozbyć się problemu skutkującego między innymi koniecznością płacenia składek ubezpieczenia OC.

Obowiązkiem właściciela jest przekazanie firmie wymaganych przy kasacji dokumentów oraz tablic rejestracyjnych. Firma z kolei wyda zaświadczenie o utylizacji auta, z którym należy udać się do wydziału komunikacji, aby je wyrejestrować. Stacja ta zajmuje się demontażem aut na miejscu u siebie oraz weryfikacją części i podzespołów pod względem przydatności do ponownego użycia. Sprawne części zostaną sprzedane potrzebującym ich właścicielom pojazdów tej samej marki. Niesprawne będą oddane do recyklingu we właściwym punkcie.

Warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty, gdyż jest ona wygodna i pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Wystarczy skontaktować się z firmą, która w dogodnym dla klienta czasie odbierze niesprawne auto lawetą. W razie pytań, czy wątpliwości wystarczy odezwać się do firmy, której personel chętnie udzieli informacji.

Data dodania: 02-06-2022
Autor: Michalina Stępień
Źródło:
http://kmszrot.pl/zlomowanie-pm-26.html


Opinie o KM SZROT


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy