Nazwa: Kancelaria Wyoming LLC
Telefon +48 22 128 49 19
Adres Carey Avenue 2120
Miejscowość Cheyenne
Kod pocztowy 82-001
Adres domeny: https://wyoming.com.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Możliwość otworzenia działalności gospodarczej z granicą to atrakcyjna opcja dla wielu polskich przedsiębiorców. Mogą oni zarejestrować swoją firmę nie tylko na terenie Europy, ale również w USA. Popularnym kierunkiem ekspansji zarówno dla biznesów mikro, jak i spółek jest obecnie Deleware lub Wyoming, uznawane za raje podatkowe z bardzo korzystnym systemem prawnym i bezproblemową obsługą administracyjno-skarbową.

Obecnie jeśli korzysta się z odpowiedniego wsparcia, można zarejestrować przedsiębiorstwo w Stanach Zjednoczonych w zaledwie dwa tygodnie, licząc czas potrzebny na przesłanie oryginalnych dokumentów do właściwych instytucji amerykańskich. Otwarcie w imieniu właściciela biznesu może przeprowadzić posiadający wystawione na jego nazwisko upoważnienie pośrednik. Nie ma obowiązku, by osoba figurująca jako główny udziałowiec fizycznie przebywała na terenie USA w momencie zakładania firmy. 

Polski przedsiębiorca może wybrać jako miejsce rejestracji konkretny adres w którymś z dostępnych rajów podatkowych, ale nie prowadzić działalności w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że nie podlega amerykańskiemu systemowi podatkowemu i nie musi opłacać osobistej księgowej na miejscu, jedynie dokumentować dochody z Polski. O tym, jak wygląda księgowanie spółki w USA w sytuacji, gdy właściciel biznesu rozpoczął ekspansję swoich produktów i usług także na rynkach poszczególnych stanów, można dowiedzieć się, korzystając z podpowiedzi dostępnych  online, na stronie wyoming.com.pl.

Podanym link to rzetelne źródło informacji dla wszystkich, którzy planują otwarcie przedsiębiorstwa w przyjaznym pod względem podatków i kosztów utrzymania miejscu na terenie Stanów Zjednoczonych. Przedstawiono odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zakładania LLC Company oraz udostępniono możliwość przedstawiania kolejnych wątpliwości, jakie mogą nasunąć się osobom z Polski. Zajmujący się obsługą serwisu doradcy pomagają w wielu kwestiach formalno-prawnych, jeśli chodzi o rozpoczęcie działalności w USA. Mogą też wspomóc klienta w zakresie kupna lub zbycia już istniejącej spółki. Pracownicy świadczą oczekiwane wsparcie, prowadząc czynności zgodnie z udzielonym przez przedsiębiorcę pełnomocnictwem oraz w trosce o jego interes. Na bieżąco informują go o wszelkich, wymagających jego uwagi sytuacjach.

Data dodania: 15-10-2022
Autor: Błażej Mazurek
Źródło:
https://wyoming.com.pl/faq


Opinie o Kancelaria Wyoming LLC


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy