Nazwa: Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt
Telefon +48 504 640 045
Adres Fantazego 1b
Miejscowość Pruszcz Gdański
Kod pocztowy 83-000
Adres domeny: https://jb-kancelaria.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Radca prawny świadczy usługi w kancelarii i współpracuje z osobami fizycznymi oraz przedsiębiorcami. Jest to absolwent pięcioletnich studiów prawniczych, który odbył aplikację radcowską, a następnie zdał egzamin państwowy i ma pełną zdolność do czynności prawnych. Wykonuje zawód zaufania publicznego i udziela porad z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i nie tylko. Niekiedy występuje jako obrońca w postępowaniach karnych oraz karnoskarbowych i pomaga klientom w rozwiązywaniu rozmaitych sporów.  

Specjalista świadczący tego typu usługi udostępnia ofertę na stronie jb-kancelaria.pl i współpracuje z mieszkańcami Gdańska. Kancelaria radców prawnych, jaką prowadzi, pomaga klientom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze, międzynarodowe korporacje czy spółki komandytowe, z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjne. Specjalista bierze udział w negocjacjach, podczas których stara się wypracować jak najkorzystniejsze rozwiązanie i obsługuje zgromadzenia wspólników. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, przygotowuje regulaminy, statuty oraz pisma przesyłane do sądów.

Do kancelarii radców prawnych udają się osoby fizyczne, z reguły potrzebujące wsparcia w rozwiązywaniu problemów prywatnych, dotyczących między innymi rozwodów czy zadośćuczynienia za szkody doznane w miejscu zatrudnienia. Specjaliści udzielają się w postępowaniach spadkowych i reprezentują osoby chcące go odrzucić. Na życzenie klientów analizują treści umów i wskazują na niedozwolone klauzule.

Radcowie prawni przeprowadzają konsultacje w kancelarii lub za pośrednictwem internetu, podczas których zainteresowani mogą przygotować się do nadchodzących rozpraw, mediacji lub negocjacji. Mają kompetencje do reprezentowania ich przed różnymi organami i biorą na siebie szereg formalności. Podejmują się jednorazowych zleceń, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by nawiązać z nimi długofalową współpracę. Daje ona  szansę zaoszczędzenia czasu, którego nie trzeba poświęcać na samodzielne analizowanie treści pism czy przesyłanie ich do sądów.

Data dodania: 19-12-2022
Autor: Liliana Zakrzewska
Źródło:
https://jb-kancelaria.pl/


Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy