Nazwa: Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński
Telefon 661 481 676
Adres Gdańska 89
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85-022
Adres domeny: https://wykonawcawprzetargu.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele firm stara się o otrzymanie realizacji zamówień publicznych. Jednak gdy tylko pojawią się niesprzyjające okoliczności, zwykle przecież niezależne od wykonawcy, ich sytuacja się komplikuje. Czy w tego typu przypadkach mogą skutecznie bronić się przez roszczeniami ze strony zleceniodawcy?

Podmioty przystępujące do przetargów mogą skorzystać z oferty szkoleń z zamówień publicznych w Warszawie. Propozycja ta jest skierowana nie tylko do przedsiębiorców, ale też prawników, zwłaszcza tych, którzy we współpracy z oferentami upatrują ważnej dziedziny ich działalności. W zależności od posiadanej na ten temat wiedzy, kursanci rozpoczynają od podstaw PZP lub zaawansowanych wykładów. Pozwala to na opanowanie w stosunkowo niedługim czasie wszystkich niezbędnych wiadomości, dotyczących złożonego problemu. Z tego rodzaju zajęć skorzysta np. radca prawny. Zamówienia publiczne wymagają odpowiedniego przygotowania i eksperci z tej dziedziny są bardzo poszukiwani. 

W ramach wiedzy przekazywanej na temat zamówień znajdują się też opcje, jakie ma do dyspozycji wykonawca w sytuacji, gdy realizacja zamówienia w przewidzianym na to terminie okazała się - z różnych względów, najczęściej spowodowanych przez okoliczności niezależne od stron - niemożliwa. Zdarza się, że zawodzą podmioty współpracujące z wykonawcą. Wówczas z pewnością będzie wskazana interwencja prawnika. Tego rodzaju przypadki należą do tych, w jakich rozwiązywaniu specjalizuje się Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński. Obsługuje ona głównie klientów z Warszawy, Skierniewic, Łodzi, Bydgoszczy i okolic. Jakie konkretne działania podejmuje prowadząc negocjacje z zamawiającym? Stara się go, między innymi, przekonać, aby odstąpił od dochodzenia roszczeń na drodze sądowej lub egzekucyjnej, zmniejszył ich wysokość, zrezygnował z odstąpienia od umowy lub wyraził zgodę na zmianę umowy oczekiwanej przez wykonawcę. Może też wystąpić o waloryzację wynagrodzenia wykonawcy czy przedterminowe zakończenie obowiązującej umowy, dokonanie w niej stosownych zmian, przedłużenie terminu realizacji wynikających z niej zobowiązań, a nawet zmiany samego wykonawcy. Prawnik ma szerokie pole do działań.

Nawet w przypadku opóźnień możliwe jest wniesienie o odstąpienie od naliczania kary umownej. Więcej na ten temat można się dowiedzieć od prawnika.

Data dodania: 28-08-2022
Autor: Liliana Zakrzewska
Źródło:
https://wykonawcawprzetargu.pl/


Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy