Nazwa: Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny
Telefon 606 832 132
Adres Marszałkowska 68
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-545
Adres domeny: https://maciejmazanski.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Radca prawny jest specjalistą mającym wyższe wykształcenie prawnicze. Współpracuje z osobami fizycznymi oraz przedsiębiorcami, a jego pomoc polega między innymi na udzielaniu porad, ułatwiających prowadzenie biznesu i minimalizujących ryzyko popełniania błędów czy nieprzestrzegania przepisów. Pracownik ten ma kompetencje do reprezentowania stron przed sądami różnych instancji oraz wypełniania w ich imieniu pism. Zazwyczaj prowadzi kancelarię, w której przeprowadza spotkania konsultacyjne.

Korzystają z nich chętnie osoby planujące założenie działalności gospodarczej i chcący dopełnić formalności. Dzięki wsparciu specjalisty dowiadują się, jakie rozwiązanie jest dla nich najlepsze oraz czym różni się od siebie spółka akcyjna od komandytowej, komandytowo-akcyjnej czy partnerskiej. Radcowie dysponują obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, dzięki czemu zainteresowani o nic się nie martwią. Więcej informacji na temat usług świadczonych przez takie osoby znajduje się na stronie maciejmazanski.pl.

Jest to adres kancelarii w Warszawie. Radca prawny, który ją prowadzi, realizuje usługi na rzecz klientów o różnych potrzebach, dla których treści przepisów bywają niezrozumiałe. Orientuje się w prawie administracyjnym i wypełnia w ich imieniu dokumenty. Wyjaśnia też, jakie ulgi przysługują przedsiębiorcom, przez co obniżają koszty prowadzenia działalności. Dzięki wsparciu specjalisty nie muszą śledzić nowelizacji ani martwić się o samodzielne przesyłanie poszczególnych pism.

Usługi realizowane w kancelarii obejmują między innymi tworzenie opinii, występowanie przed urzędami, sporządzanie umów czy przeprowadzanie konsultacji. Radca wspiera klientów w sporach z kontrahentami lub podwładnymi i na ich życzenie organizuje mediacje. Ich celem jest rozwiązanie sporu przed wejściem na drogę sądową. Jeżeli zachodzi taka konieczność, uczestniczy przy windykacji należności. Można mu zlecić przygotowywanie wniosków przesyłanych do sądów, analizowanie kontraktów handlowych lub przesyłanie wezwań do zapłaty.

Data dodania: 04-12-2022
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://maciejmazanski.pl/radca-prawny


Opinie o Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy