Nazwa: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.
Telefon 22 870 66 46
Adres Grochowska 217
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-077
Adres domeny: https://noriet.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Ustanie pożycia małżeńskiego i rozpad związku to trudna sytuacja nie tylko dla małżonków, ale również dla dzieci oraz innych członków rodziny. Jest to przede wszystkim spore obciążenie psychiczne. Aby rozwód przebiegł w sposób jak najmniej problematyczny, warto dobrze przemyśleć każdy krok. Najlepszą sytuacją jest rozstanie polubowne i spokojne ustalenie najważniejszych kwestii między małżonkami. Najwięcej problemów zwykle sprawia temat podziału zgromadzonego przez wszystkie wspólne lata majątku (o ile podpisana przed zawarciem małżeństwa lub w jego trakcie intercyza nie stanowi inaczej) oraz opieka nad małoletnimi członkami rodziny. Niestety, prywatne żale i oskarżenia nie zawsze pozwalają podjąć w tym zakresie efektywną dyskusję z partnerem, co często prowadzi do eskalacji konfliktu i wielu przykrych sytuacji. 

Jeżeli pragnący się rozwieść małżonkowie nie potrafią się dogadać, rozwiązaniem jest zlecenie dokonania podziału na drodze prawnej. To dla wielu par ostateczność, gdyż zajmujący się daną sprawą prawnik wymaga przede wszystkim szczerości w zakresie między innymi wskazania winnego rozpadu małżeństwa, w tym przedstawienia dowodów, co wiąże się z przytaczaniem nierzadko bolesnych i trudnych wyzwań oraz oświadczeń. 

Poznanie wszystkich okoliczności, które doprowadziły do zakończenia związku, jest związane z koniecznością nakreślenia sytuacji i dopasowania odpowiedniej strategii działań. Szczerość w takim przypadku jest wręcz wskazana, zwłaszcza jeśli przedstawienie pewnych kwestii może doprowadzić do orzeczenia rozwodu z winy współmałżonka i uzyskania z tego tytułu adekwatnego odszkodowania.

Poszukując adwokata z Warszawy, który przeprowadzi rozwód zgodnie z prawem i z zachowaniem dyskrecji oraz poszanowania obu stron, można skorzystać z usług Kancelarii Prawnej Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. W gestii świadczeń zespołu jest także ochrona interesów małoletnich, w tym oszacowanie i przyznanie na poczet kosztów wychowania i wykształcenia odpowiedniej sumy alimentów. 

Data dodania: 11-06-2022
Autor: Radosław Adamczyk
Źródło:
https://noriet.pl/sprawy-rozwodowe-warszawa/


Opinie o Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy