Nazwa: Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek
Telefon 22 305 36 55
Adres Grójecka 194
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-390
Adres domeny: https://www.kancelariamazurek.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zmiany w prawie oznaczają konieczność doszkalania się w zakresie zamówień publicznych. Samorządy są zobowiązane zadbać o to, by zamówienia publiczne były składane w pełni zgodnie z prawem. W tym wypadku warto wybrać się na dobre szkolenie z zamówień publicznych, których nie brakuje. Na takim szkoleniu dowiesz się, jak powinna wyglądać prawidłowo zgromadzona dokumentacja i na co zwrócić szczególną uwagę.

Zarówno wykonawcy, jak i zamawiający korzystają ze szkoleń o zamówieniach publicznych. Obie strony powinny dążyć do tego, by wiedzieć, jakie dokładnie spoczywają na każdej z nich obowiązki. Ważnym elementem jest, aby zwrócić uwagę na to, jak powinny być sporządzane ogłoszenia, gdzie można szukać ofert dotyczących zamówień publicznych czy też jak należy sporządzić SIWIZ. To, co pojawia się również na takich szkoleniach to np. jak sporządzić ofertę na Jednolitym Europejskim Dokumencie Zamówienia.

Nowelizacje ustaw oznaczają konieczność dostosowania obecnie stosowanych metod do aktualnego stanu prawnego. To, jak przeprowadzane są przetargi publiczne, przesądza o ich legalności i ważności. Szkolenia o przetargach publicznych dedykowane są szczególnie jednostkom sektora finansów publicznych, państwowym jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej czy podmiotom, z którymi zawarto umowę np. na roboty budowlane.

W przypadku zamówień publicznych ważne jest, aby poznać podstawy prawne a także przejść etap praktyczny. Istotne jest, by prawidłowo oszacować wartość zamówień, opisać poprawnie je czy też przeprowadzić właściwą procedurę. Dzięki temu zamawiający nie zostanie narażony na wydatkowanie środków na nieprzewidziane cele. Dokładnie opisanie przedmiotu zamówienia odgrywa znaczącą rolę, ponieważ pozwala zamawiającemu działać w sposób oszczędny i ekonomiczny i w pełni z założonym celem. Na szkoleniach dotyczących zamówień publicznych można dowiedzieć się również o elektronizacji zamówień publicznych, która ma obowiązywać od października 2018 roku. Ofertę jednej z firm zajmujących się zamówieniami publicznymi znajdziesz na kancelariamazurek.pl, gdzie prezentuje swoją aktualną ofertę.

Opinie o Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek


Świetna kancelaria, adwokat o nieprzeciętnej wiedzy, na temat szkoleń z zamówień publicznych wie chyba wszystko polecam
By:Ernest Jasiński
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

Firmy w okolicy