Nazwa: KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Beata Karwacka-Siarka
Telefon 604 276 861
Adres Ks. Konstantego Damrota 26A
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-306
Adres domeny: https://wroclawnotariusz.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każdy zakup nieruchomości wymaga podpisania umowy, dzięki której istnieje możliwość przeniesienia własności domu czy mieszkania na nowego właściciela. Z tego względu osoby przygotowujące się do takich transakcji są zobowiązane do wizyty w kancelarii notarialnej. Zatrudniani w nich specjaliści przygotowują stosowne pisma, w tym umowy przedwstępne, zwiększające prawdopodobieństwo sfinalizowania transakcji na ustalonych początkowo warunkach. Ważne w tym przypadku jest dostarczenie niezbędnych dokumentów przez sprzedających. Kupujący są z reguły zobowiązani jedynie do przekazania swoich danych osobowych, w tym informacji o stanie cywilnym, który niekiedy wpływa na konstrukcję przygotowywanych aktów.

Celem spotkań w kancelariach notarialnych jest podpisanie umów, umożliwiających przeniesienie własności nieruchomości. Oznacza to, że na tego typu wizytach muszą być obecni zarówno sprzedający, jak i kupujący lub osoby, które ich reprezentują. Właściciele lokali powinni dysponować numerem księgi wieczystej. Wypisy tego typu dają szansę zapoznania się ze statusem prawnym danego obiektu, dzięki czemu można uniknąć przykrych niespodzianek.

Te i wiele innych usług świadczą pracownicy Kancelarii Notarialnej Beaty Karwackiej-Siarki, współpracujący z mieszkańcami Wrocławia. Notariusz w niej zatrudniony wykonuje zawód zaufania publicznego i kieruje ofertę do osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Podejmuje się spraw związanych z nieruchomościami oraz innymi kwestiami, Na życzenie klientów sporządza czeki oraz przechowuje gotówkę, papiery wartościowe lub inne dokumenty, które są dobrze strzeżone.

Z kancelarią notarialną kontaktują się pary planujące stworzenie intercyzy. Jest to dokument potwierdzający rozdzielność majątkową każdego z partnerów, który bywa przydatny w razie rozwodu. Można go tworzyć nie tylko przed zawarciem związku małżeńskiego, ale również po. Specjaliści zajmują się intercyzami rozszerzającymi, wyłączającymi lub ograniczającymi wspólność majątkową. Uczestniczą też w sprawach spadkowych i dotyczących poświadczania dziedziczenia.

Data dodania: 07-10-2022
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:
https://wroclawnotariusz.com/


Opinie o KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Beata Karwacka-Siarka


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy