Nazwa: Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska
Telefon
Adres Wierzbowa 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-853
Adres domeny: https://notariuszszafranska.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Notariusz jest osobą, która trzyma pieczę nad czynnościami notarialnymi. Dba on o interesy osób, które chcą lub muszą nadać formę notarialną określonym dokumentom. Notariusz określany jest jako osoba zaufania publicznego. Ma uprawnienia, które pozwalają mu wykonywać usługi notarialne. Dokumenty potwierdzone notarialnie przez taką osobę mają charakter urzędowy. 

Notariusz dokonujący czynności notarialnych zobowiązany jest do utrzymania w tajemnicy wszystkich okoliczności sprawy, o których został poinformowany ze względu na wykonywaną usługę. Musi także dołożyć wszelkich starań, aby należycie zabezpieczyć prawa i interesy obu stron, które się do niego zgłosiły. 

W każdym mieście istnieje wiele kancelarii notarialnych. W stolicy Wielkopolski również, a jedną z nich jest biuro Pani Marty Szafrańskiej (notariuszszafranska.pl), która ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicz w Poznaniu. 

Jako notariusz w Poznaniu, pani Marta pracuje od 2010 roku. Do 2012 roku była aplikantką przy Izbie Notarialnej w Poznaniu. W 2012 roku Pani Marta Szafrańska złożyła egzamin notarialny, aby następnie w latach 2013 - 2016, pracować jako asesor notarialny, czyli osoba posiadająca uprawnienia do dokonywanie czynności notarialnych. W ten sposób zdobywała niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwala jej obecnie świadczyć usługi notarialne w samodzielnej Kancelarii. Co więcej — systematycznie pogłębia swoją wiedzę, dając klientom pewność, że oferowane przez nią usługi są zgodne z obowiązującym obecnie prawem.

Biuro Kancelarii działa w samym centrum Poznania, przy ul. Wierzbowej 5/2 na Starym Mieście. Warto podkreślić, że pomimo tego, iż Kancelaria działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 16:30, jej pracownicy są w stanie umówić się w dogodnym dla klienta terminie — po godzinach pracy lub w sobotę. 

Powyższa opcja jest godna rozważenia, szczególnie przez osoby, które chciałyby skorzystać z usług doświadczonego notariusza, jednak w podanych godzinach nie są w stanie dotrzeć do Kancelarii i skorzystać z usług pracujących tam notariuszy. 

Data dodania: 26-11-2018
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://notariuszszafranska.pl/


Opinie o Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy