Nazwa: Kancelaria notarialna Anna Poswa
Telefon 71 377 10 18
Adres Żmigrodzka 83
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51-130
Adres domeny: https://www.wroclawnotariusz.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kancelarie notarialne współpracują z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorcami, przykładowo prowadzącymi spółki komandytowe, akcyjne lub z ograniczoną odpowiedzialnością. Ich przedstawiciele muszą być obecni podczas sporządzania umów związanych ze zmianami praw własności nieruchomości, co oznacza, że kontaktują się z nimi klienci planujący sprzedaż lub zakup domu, domku letniskowego czy mieszkania. Specjaliści sporządzają dokumenty mające moc prawną, które bywają wykorzystywane w sądach. Doręczają oświadczenia, spisują protokoły i przechowują papiery wartościowe oraz czeki należące do klientów.

Podpis notariusza sprawia, że dane pismo staje się dokumentem urzędowym. Nie inaczej jest w przypadku intercyzy potwierdzającej rozdzielność majątkową małżonków. Może ona wchodzić w życie w dowolnym momencie, również po ślubie, co stanowi zabezpieczenie interesów każdej ze stron, przykładowo w razie problemów finansowych, z jakimi boryka się partner. Specjalista poświadcza także zgodność kopii i podpisów poszczególnych dokumentów, jak i prawomocność testamentów.

Nie są mu obce również sprawy spadkowe, wymagające sporządzenia aktu notarialnego, zawierającego informacje na temat spadkobierców oraz majątku, jaki im przysługuje. W takich sytuacjach niezbędna jest obecność wszystkich zainteresowanych, którzy są zobowiązani do złożenia podpisów. Dzięki współpracy z kancelarią nie muszą kierować spraw do sądów, co daje szansę zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Notariusz we Wrocławiu proponujący tego typu usługi udostępnia ofertę na witrynie wroclawnotariusz.com.pl.

Jest to adres kancelarii świadczącej pomoc osobom fizycznym i właścicielom firm. Klienci, którzy się do niej udają, powinni zaopatrzyć się w komplet niezbędnych dokumentów. Przykładowo w przypadku pełnomocnictwa będą to dane pełnomocnika, dowód osobisty lub paszport, numer KRS oraz numer księgi wieczystej. Natomiast osoby chcące stworzyć testament z zapisem windykacyjnym bądź zwykłym powinny dysponować numerem księgi wieczystej nieruchomości oraz zaświadczeniami wydawanymi przez spółdzielnie mieszkaniowe.

Data dodania: 20-03-2023
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:
https://www.wroclawnotariusz.com.pl/


Opinie o Kancelaria notarialna Anna Poswa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy