Nazwa: Kancelaria Bednarczyk
Telefon 513 140 170
Adres Plac Konstytucji 3 Maja 3
Miejscowość Krosno
Kod pocztowy 38-400
Adres domeny: https://kancelaria-bednarczyk.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele osób przyznaje, że samodzielna walka o wyższą rekompensatę finansową za doznane szkody bywa długa, stresująca i dość trudna. Towarzystwa ubezpieczeniowe zatrudniają bowiem sprawdzonych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy znakomicie orientują się w przepisach prawnych i robią wszystko, by firmy, jakie reprezentują, nie były stratne. W takich sytuacjach można rozważyć skontaktowanie się z zaufaną kancelarią odszkodowawczą zajmującą się podobnymi problemami na co dzień. Jej przedstawiciele, po zapoznaniu się z danym przypadkiem, sugerują wdrożenie odpowiedniej strategii działania, której celem jest uzyskanie możliwie jak najwyższej kwoty.

 

Kancelaria odszkodowawcza, taka jak Kancelaria Bednarczyk, to podmiot zajmujący się dochodzeniem odszkodowań w imieniu klientów. W praktyce oznacza to, że zatrudnione w niej osoby kontaktują się z towarzystwami ubezpieczeniowymi, ustalają wysokość roszczenia i jego charakter oraz przeprowadzają konsultacje. Do ich zadań zalicza się również dokumentowanie stanu faktycznego zdarzenia oraz uzyskiwanie należności od placówek medycznych czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Odszkodowania uzyskiwane są w Przemyślu.

 

Najważniejszą zaletą takiej współpracy jest oszczędność czasu. Klienci kancelarii nie zaprzątają swojej głowy formalnościami, dzięki czemu zajmują się innymi obowiązkami. Niejednokrotnie nie muszą także udawać się na negocjacje, ponieważ robi to w ich imieniu pełnomocnik, który stara się wypracować jak najlepsze rozwiązanie. Przygotowuje on też niezbędne pisma wolne od błędów, a następnie przesyła je do odpowiednich instytucji. Z podobnego wsparcia może skorzystać każdy, kto w niedalekiej przeszłości doznał szkody majątkowej lub osobowej.

Data dodania: 31-03-2022
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://kancelaria-bednarczyk.pl/odszkodowania


Opinie o Kancelaria Bednarczyk


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy