Nazwa: Kancelaria Adwokacka Marek Figaszewski
Telefon 61 44 23 129
Adres Długa 6
Miejscowość Nowy Tomyśl
Kod pocztowy 64-300
Adres domeny: http://nowytomysl-adwokat.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Sprawa rozwodowa bardzo często wiąże się z dużymi emocjami, dlatego niektórzy poszukują wsparcia wśród doświadczonych adwokatów. Jednym z nich jest prawnik z Grodziska Wielkopolskiego, będący założycielem internetowej witryny nowytomysl-adwokat.pl. Prezentuje na niej aktualną ofertę, na którą składa się między innymi reprezentowanie strony w przypadku rozwodów z orzekaniem o winie. Podczas tego typu rozpraw poruszane są często delikatne kwestie, dlatego pomoc specjalisty bywa nieoceniona. Jest to osoba opanowana, kompetentna i doskonale orientująca się w przepisach prawnych.

Opisywana współpraca zmniejsza ryzyko popełniania błędów oraz nieprzemyślanego postepowania, które mogłoby zaważyć na wyroku wydawanym przez sędziów. Stanowi ona ogromne odciążenie psychiczne i niejednokrotnie przyczynia się do szybszego sfinalizowania rozwodu. Adwokaci zajmujący się sprawami rodzinnymi przeprowadzają także negocjacje i zajmują się formalnościami. W praktyce oznacza to, że tworzą pozwy, a następnie wysyłają je do odpowiednich sądów, dzięki czemu osoby przygotowujące się do rozprawy nie zajmują się tym samodzielnie.

Specjaliści każdy przypadek rozpatrują indywidualnie i nigdy nie podejmują pochopnych decyzji. Nie oceniają też klientów i gwarantują dyskrecję, dzięki czemu powierzane informacje nie dostają się w niepowołane ręce. Reprezentują strony podczas postępowania, co powoduje, że nie zawsze muszą zjawiać się na rozprawach osobiście. Posiadanie dobrego adwokata przydaje się wielu osobom. Tłumaczy on, jak zachować się na sali sądowej oraz jakie pytania mogą paść.

W kancelarii przygotowywane są wspomniane już pozwy, czyli pisma procesowe, w których należy wyjaśnić przyczyny rozpadu pożycia małżeńskiego. Warunki ich przesyłania są obarczone ściśle określonymi wymogami, które, dla osób niemających odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia, bywają niezrozumiałe i skomplikowane. Pomoc adwokatów przydaje się także osobom walczącym o opiekę nad dziećmi oraz chcącym eksmitować byłego partnera.

Data dodania: 11-11-2021
Autor: Laura Malinowska
Źródło:
http://nowytomysl-adwokat.pl/


Opinie o Kancelaria Adwokacka Marek Figaszewski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy