Nazwa: Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska
Telefon 505 510 204
Adres Stacha Świstackiego 15
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-430
Adres domeny: https://kancelariapawlowska.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Mając problem natury prawnej, wiele osób poszukuje pomocy profesjonalistów. Na stronie kancelariapawlowska.pl można znaleźć biuro prawnicze, zatrudniające specjalistów w wielu dziedzinach prawa, którzy mają nie tylko doskonałe wykształcenie, ale też tak cenne doświadczenie. Jest to kancelaria prawna działająca we Wrocławiu, specjalizująca się przede wszystkim w takich dziedzinach, jak:

  • sprawy rozwodowe,
  • prawo rodzinne,
  • prawo karne,
  • prawo cywilne,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo pracy,
  • obsługa prawna firm i spółek.

Specjalistą w ostatniej z dziedzin jest założycielka kancelarii, która oprócz studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim ukończyła też studia podyplomowe z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Obecnie zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, w szczególności sporządzaniem i opiniowaniem umów, a także zakładaniem i przekształcaniem spółek. 

Biuro to znane jest ze skuteczności i choć współpracujący z nim adwokaci najczęściej reprezentują Wrocławian, to podejmują się też prowadzenia spraw w wielu innych miejscowościach. Są to osoby rzetelnie dbające o interesy klientów, zaangażowane, które przed przyjęciem sprawy zawsze przeprowadzają z klientem długą rozmowę, aby poznać jak najwięcej szczegółów niezbędnych do opracowania konkretnej strategii. Osoby decydujące się na podjęcie współpracy z adwokatami tej kancelarii mogą liczyć na to, że na bieżąco będą informowane o postępach w sprawie i każdym podejmowanym przez prawnika kroku. Kancelaria przyjmuje na siebie odpowiedzialność za rzetelne przygotowanie dokumentów i dotrzymywanie terminów składania wniosków, pozwów czy zażaleń.

Każdy adwokat współpracujący z kancelarią jest specjalistą w swojej dziedzinie i kiedy już zostanie oddelegowany do prowadzenia konkretnej sprawy, zajmuje się nią kompleksowo. Ponieważ są tam dostępni prawnicy z wielu gałęzi prawa, udzielają fachowych porad prawnych i mogą pomóc osobom w najrozmaitszych problemach. Są empatyczni, uważni i zachowują powierzone im tajemnice, zgodnie z etyką adwokacką.

Data dodania: 16-11-2021
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://kancelariapawlowska.pl/


Opinie o Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy