Nazwa: Kancelaria Adwokacka Anna Galent
Telefon 500 099 884
Adres Plac Tadeusza Kościuszki 7
Miejscowość Zator
Kod pocztowy 32-640
Adres domeny: https://adwokatzator.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Polubowne ustalenie takich kwestii, jak prawo do opieki nad dziećmi w sytuacji rozwodu czy wysokość świadczeń alimentacyjnych może być trudne i czasochłonne. Możliwość przyspieszenia całej procedury daje adwokat. Jest on w stanie przedstawić stronom rozwiązanie oparte na odpowiednim zapisie prawnym, respektującym zasadność roszczeń niemogących dojść do porozumienia współmałżonków. Dzięki temu udzielona porada ma postać konsensusu.

Oprócz powyższych działań kancelaria adwokacka obsługująca rejon Wadowic, Zatoru i Oświęcimia zapewnia pomoc prawną osobom, których sytuacja wymaga zastosowania specjalnych środków bezpieczeństwa. W gestii prawnika, który występuje już nie jako mediator, ale jako reprezentant strony, jest między innymi wnioskowanie do sądu o uregulowanie kontaktów rodzica i dziecka, jeśli zachodzi uzasadniona obawa, że interes małoletniego jest zagrożony. Jurysta podejmuje też odpowiednie kroki, jeśli to zachowanie nieletniego stanowi podstawę do wszczęcia działań prawnych.

Godziny pracy biura podano online, na stronie adwokatzator.pl. Udostępniono też wskazówki, jak dojechać na miejsce oraz dane kontaktowe, niezbędne do zarezerwowania wizyty. Kadra kancelarii zastrzega sobie, że poszczególne świadczenia są wyceniane indywidualnie, o ile ustawodawca nie wskazał wysokości opłat za działalność prawniczą w danym zakresie. Jest to podyktowane różnorodnością działań, jakie są konieczne do zapewnienia klientowi oczekiwanej jakości usługi. W podanym przez adwokata cenniku każdorazowo zawierana jest też kwota za prowadzenie dokumentacji sprawy. Porady są udzielane po zapoznaniu się z przedstawionym przez klienta materiałem dowodowym, z uwzględnieniem zachowania wymaganych procedur. 

Data dodania: 11-01-2023
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://adwokatzator.pl/kancelaria-wadowice/


Opinie o Kancelaria Adwokacka Anna Galent


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy