Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska
Telefon 76 854 97 07
Adres Wojska Polskiego 11
Miejscowość Legnica
Kod pocztowy 59-220
Adres domeny: https://patrycjastefanska.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Decydując się na skorzystanie z usług prawnych kancelarii adwokackiej należącej do Patrycji Stefańskiej, klienci otrzymują fachową opiekę i w pełni profesjonalne doradztwo. Świadczeniodawca jest osobą, która stale aktualizuje i podnosi swoje kwalifikacje. W ten sposób jest w stanie znajdować trafne odpowiedzi i rozwiązania na większość trudności swoich klientów.

Wszystkie dostępne porady prawne w legnickiej kancelarii wyceniane są indywidualnie. Każdy przypadek jest bowiem inny i wymaga odrębnego podejścia. Wstępny kosztorys jest możliwy do przygotowania, na przykład, na podstawie rozmowy z osobą zainteresowaną (w momencie, gdy dokładnie przedstawi ona swój problem, adwokat będzie mógł zaproponować stawki). Do dyspozycji klientów jest wsparcie z zakresu następujących dziedzin prawa:

  • prawo cywilne (petent może zgłosić się po poradę lub wyrazić chęć bycia reprezentowanym w sądzie, w sprawach, takich jak dochodzenie nadpłaconych rat kredytu, wydziedziczenie, podział spadku, reklamacje konsumenckie, czy też zniesienie współwłasności),
  • prawo rodzinne (w tej dziedzinie rozstrzygane są sprawy związane, między innymi, z rozwodami, separacją, alimentami, kontaktami z dziećmi, ustanowieniem opieki, czy też ubezwłasnowolnieniem),
  • prawo karne (adwokat proponuje pomoc i reprezentowanie przed sądem osób o statusie świadka, oskarżonego, podejrzanego oraz pokrzywdzonego),
  • prawo pracy (w zakresie tej dziedziny obsługiwane są sprawy związane z umowami o pracę, dyskryminacją i mobbingiem w pracy, przystępowaniem do organizacji zawodowych).

Dla osób, które nie mają w danym momencie możliwości osobistego stawienia się w kancelarii, stworzono bardzo wygodne rozwiązanie, jakim są konsultacje zdalne. W takim wypadku wystarczy umówić się na konkretny dzień i godzinę i mieć dostęp do urządzenia podłączonego do internetu. W trakcie spotkania online adwokat jest w stanie wyjaśnić wszystkie nurtujące klienta kwestie i zaproponować najlepsze rozwiązania. Zdecyduje on także o tym, czy niezbędne będą kolejne kroki, podejmowane stacjonarnie, czy też kontakt zdalny w zupełności wystarczy. 

Na stronie kancelarii można znaleźć także zakładkę z przydatnymi linkami. Są tam odnośniki, chociażby, do Sądu Najwyższego, czy też rejestru adwokatów. Można zapoznać się z takimi treściami i poszerzać swą wiedzę w tym zakresie.

Data dodania: 15-11-2021
Autor: Radosław Adamczyk
Źródło:
https://patrycjastefanska.pl/porady-prawne/


Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy