Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając
Telefon 604 189 269
Adres Paderewskiego 6
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-770
Adres domeny: https://adwokatzajac.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każda osoba podejrzana o dokonanie czynu zagrożonego karą ma prawo do obrony, niezależnie od tego czy jest winna, czy nie. Często bywa też tak, że ktoś znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze i został zamieszany w przestępstwo. W każdej sytuacji rozsądek nakazuje skontaktowanie się z prawnikiem jeszcze na etapie przygotowawczym, który poinstruuje klienta o jego prawach. Najlepiej, żeby to był karnista z doświadczeniem, który podejmie się obrony.

Od wielu lat osobom zamieszkałym na terenie Wielkopolski i potrzebującym pomocy prawnej m.in. w sprawach karnych pomaga biuro adwokackie mieszczące się przy ulicy Paderewskiego. Zatrudnia ono osoby kompetentne, które świadczą usługi klientom na każdym etapie procesu, od momentu wszczęcia postępowania, poprzez śledztwo i postępowanie sądowe, a na wykonawczym kończąc. Jest to znana w Poznaniu kancelaria adwokacka, wspierająca klientów nie tylko podczas postępowań prowadzonych przez policję, ale także przez:

  • Centralne Biuro Śledcze,
  • Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego,
  • Centralne Biuro Antykorupcyjne,
  • Urzędy Kontroli Skarbowej. 

Chcąc skontaktować się z adwokatem specjalizującym się w sprawach karnych, można odwiedzić stronę adwokatzajac.pl, gdzie dostępne są dane do kontaktu, w tym wygodny formularz kontaktowy. Pozwala on potencjalnemu klientowi krótko opisać sytuację i rodzaj oczekiwanej pomocy. 

Kancelaria zajmuje się nie tylko sprawami karnymi, ale też cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Współpracuje z klientami prywatnymi i z przedsiębiorstwami, którym oferuje zarówno doraźną, jak i stałą obsługę prawną w wybranym przez nich zakresie. Poza Poznaniem prowadzi też biuro w Środzie Wielkopolskiej, dając możliwość skorzystania z pomocy prawnej osobom z mniejszych miejscowości. 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy