Nazwa: Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena Połacik
Telefon 507128697
Adres Graniczna 29
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-730
Adres domeny: https://www.adwokatpolacik.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każdy przedsiębiorca, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności gospodarczej, jest zobowiązany do przestrzegania przepisów prawnych. Znaczna część z nich napotyka szereg przeszkód związanych z kwestiami księgowymi, podatkowymi czy rachunkowymi. Niektórzy starają się rozwiązywać problemy na własną rękę, a jeszcze inni nawiązują współpracę z kancelariami adwokackimi, świadczącymi pomoc na rzecz właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i nie tylko. Jedną z nich jest Kancelaria Adwokacka Magdaleny Połacik, realizująca zlecenia dla mieszkańców Katowic. Jej prawnik realizuje czynności na zasadzie outsourcingu, dzięki czemu zatrudnianie go na etat nie jest konieczne. Wiąże się z to z odczuwalnymi oszczędnościami finansowymi dla właścicieli firm, którzy płacą jedynie za tę pomoc, której faktycznie potrzebują.

Są oni zainteresowani stałą obsługą prawną, zwiększającą bezpieczeństwo podczas wykonywania rozmaitych czynności, takich jak zawieranie ważnych kontraktów. Usługa ta daje szansę spokojnego prowadzenia biznesu, bez obawy o kary finansowe, będące efektem nieprzestrzegania przepisów. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie zarówno wśród dużych, jak i małych przedsiębiorstw, których właściciele chcą być na bieżąco z nowymi regulacjami. Outsourcing, czyli nawiązywanie współpracy z zewnętrzną kancelarią, to opcja, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Dzięki niemu klienci nie zatrudniają prawników na etat, nie odprowadzają za nich składek do urzędów ani nie muszą organizować dodatkowych stanowisk w biurze. Zamiast tego kontaktują się ze specjalistami zawsze wtedy, gdy tego potrzebują. Rozwiązanie to sprawia, że przedsiębiorcy zyskują czas na realizację innych działań i obniżają koszty związane z usługami prawnymi. Ponadto dostają odpowiedzi na nurtujące pytania zazwyczaj tego samego dnia.  

Współpraca z kancelarią zwiększa prawdopodobieństwo utrzymania nienagannego porządku w dokumentach, jakich jak umowy, faktury, regulaminy lub statuty, co bywa nieocenione w trakcie kontroli. Bardzo rzadko zawierają one błędy, ponieważ zostały wcześniej zaopiniowane przez prawników. Udzielają oni opinii po zapoznaniu się z sytuacją klienta i mają kompetencje do reprezentowania ich przed sądami, w razie pojawiających się sporów z kontrahentami.

Opinie o Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena Połacik


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy